• Polska odpadła po karnych z Euro 2016. Strefa Kibica zostaje

Polska odpadła po karnych z Euro 2016. Strefa Kibica zostaje

Strefa Kibica na Targu Węglowym podczas meczów reprezentacji Polski tradycyjnie była wypełniona po brzegi. Ponad 3 tysiące ludzi kibicowało biało-czerwonym także w czwartek, 30 czerwca. Niestety po rzutach karnych do półfinału Euro 2016 awansowali Portugalczycy.
30.06.2016

Ależ się działo na boisku w Marsylii. Świetna akcja w 2. minucie i fantastyczny strzał Roberta Lewandowskiego. 1:0. Szał na stadionie i na Tragu Węglowym. Potem było niestety gorzej. Polscy piłkarze cofnęli się, czego konsekwencją był gol jeszcze w pierwszej połowie na 1:1.

W drugiej połowie drugą żółtą kartkę w turnieju zobaczył Artur Jędrzejczyk, co było szansą - paradoksalnie - na wystep w ewentualnym półfinale mistrzostw Europy dla Jakuba Wawrzyniaka z Lechii Gdańsk. Polacy do półfinału jednak nie dotarli: przegrali w rzutach karnych z Portugalią.

Naszych piłkarzy na Euro 2016 już nie będziemy oglądać. Mimo to dla gdańszczan i turystów Strefa Kibica na Targu Węglowym zostaje. Będzie można oglądać mecze: