• Polska - Kolumbia. Gdańscy kibice pokazali klasę (piłkarze niestety nie)

Polska - Kolumbia. Gdańscy kibice pokazali klasę (piłkarze niestety nie)

Tysiące przyodzianych w biało-czerwone barwy kibiców, tak samo jak podczas meczu z Senegalem, po brzegi wypełniło Strefę Kibica na Targu Węglowym. Gdańscy kibice ponownie nie zawiedli. Tego samego nie można powiedzieć o drużynie naszych piłkarzy. Mecz o wszystko, stał się kompromitacją. Przegraliśmy z Kolumbią 3:0, w fatalnym stylu.
24.06.2018
Modlitwy na nic się zdały... Mecz Polski z Kolumbią okazał się dramatem
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

Przed rozpoczęciem meczu Polska - Kolumbia, gdańscy kibice byli pełni optymizmu. Proszeni o przewidzenie wyniku drugiego meczu Polaków podczas Mistrzostw Świata, kibice jednym głosem deklarowali wygraną naszych rodaków. Te nadzieje nieco opadały po pierwszej połowie meczu, gdy Kolumbia objęła prowadzenie 1:0. Potem było już tylko gorzej... Takiej porażki biało-czerwonych nikt się nie spodziewał. Gdy przeciwna drużyna strzeliła nam trzeciego gola, pomimo tego, że do końca gry było jeszcze kilkanaście minut, kibicie zaczęli opuszczać Targ Węglowy.

- Nie ma już czego oglądać - komentowali.