Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Pływanie dla seniorów. W październiku jedynie za 5 zł

Październik jest miesiącem seniora, Gdański Ośrodek Sportu przygotował specjalną, promocyjną ofertę dostępu do pływalni miejskich dla gdańszczanek oraz gdańszczan w wieku 60+. W tym okresie za jednorazowe wejście seniorzy zapłacą zaledwie 5 zł.

Pływanie dla seniorów. W październiku jedynie za 5 zł
A
A
data publikacji: 21 października 2018 r.
Seniorzy mogą w październiku popływać za 5 zł
Seniorzy mogą w październiku popływać za 5 zł
fot. GOS

W związku z gdańskim miesiącem seniora, GOS postanowił zachęcić osoby, które ukończyły 60 lat do aktywności i skorzystania z oferty miejskich pływalni.

Na preferencyjne warunki mogą liczyć gdańscy seniorzy posiadający Kartę Mieszkańca. Wraz z tą kartą za jednorazowe wejście (60 minut) zapłacą zaledwie 5 zł.

Oferta dotyczy pływalni: Orunia, Osowa oraz Stogi. Zakupu biletu można dokonać wyłącznie w kasie danego obiektu.


Wejścia odbywają się będą w systemie aquaparkowym tzn., że skorzystać z pływalni będzie można w dowolnym czasie między godziną 6:20 a 16:00.

Dopuszczalne jest przekroczenie godzinnego czasu wejścia, przy czym obowiązuje wtedy dopłata w wysokości 10 gr za każdą dodatkową minutę. Wejścia będą możliwe w ramach dostępnych wolnych miejsc. Pierwszeństwo korzystania mają uczniowie gdańskich szkół. Zalecany jest wcześniejszy kontakt z kasą wybranej pływalni w celu ustalenia dostępności.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat Miasto Gdańsk systematycznie rozwijało sieć pływalni dzielnicowych. W latach 2017-2018 powstały aż trzy takie obiekty: w Osowej, na Stogach oraz w Oruni.

Nowe baseny, oprócz możliwości pływania, oferują takie udogodnienia, jak wanny z hydromasażem, czy bicze wodne. Sprawdź gdańskie pływalnie.

-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl