PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Płyta Leszka Kułakowskiego "Love Songs" i książka na 30-lecie samorządności

Płyta Leszka Kułakowskiego "Love Songs" i książka na 30-lecie samorządności
Dla naszych Czytelników mamy konkurs: do zdobycia płyta pianisty jazzowego Leszka Kułakowskiego "Love Songs" oraz książka "Gdańsk wczoraj i dziś 1990-2020. 30 lat samorządności". Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.
plyty_konkurs-004_799x533
fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

W tym roku obchodziliśmy 30-lecie samorządu terytorialnego w Polsce. Z tej okazji pod koniec maja m.in. w Gdańsku odbywały się różne uroczystości i wydarzenia. Wydany też został album "Gdańsk wczoraj i dziś 1990-2020. 30 lat samorządności". 

Książka ta oraz płyta Leszka Kułakowskiego "Love Songs", urodzonego w Słupsku pianisty jazzowego, który był stypendystą Miasta Gdańska i organizuje festiwale Komeda Jazz Festival, są nagrodami w konkursie dla naszych Czytelników.

 

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

PYTANIE:

Leszek Kułakowski organizuje festiwal imienia znanego muzyka. Jakiego? Podaj imię i nazwisko. 


Odpowiedzi proszę wysyłać na adres mail redakcja@gdansk.pl do czwartku, 26 listopada, do godz. 12.00. Decyduje zasada: kto pierwszy ten lepszy.  Zwycięzca o sposobie odebrania nagrody zostanie poinformowany indywidualnie. 

W temacie maila proszę wpisać: KONKURS

 

REGULAMIN KONKURSU

Organizatorem konkursu, którego nagrodami są album książkowy "Gdańsk wczoraj i dziś 1990-2020. 30 lat samorządności" oraz płyta Leszka Kułakowskiego "Love Songs", jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl).

 1. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 2. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 3. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 4. Udział w konkursie polega na podaniu prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.
 5. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza przyśle prawidłową odpowiedź na adres mail: redakcja@gdansk.pl.
 6. Nagrodami w konkursie są zestawy: album książkowy "Gdańsk wczoraj i dziś 1990-2020. 30 lat samorządności" oraz płyta Leszka Kułakowskiego "Love Songs". 
 7. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu. 
 8. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej indywidualnie drogą elektroniczną (e-mail).
 9. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 10. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba z listy rezerwowej.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym umieszczonych na Facebooku, Instagramie oraz wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl