PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
“Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” - zagłosuj w plebiscycie
“Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” - zagłosuj w plebiscycie
Nominacje w trzeciej edycji akcji Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych obejmują aż siedem kategorii. Laureatów wybierze kapituła, a także mieszkańcy naszego miasta. Głosować można do 29 stycznia 2019 r.
50227100_2009414085807668_3720257898215899136_o


Konkurs podzielony jest na siedem kategorii:

- Przedsiębiorczość Seniorów,

- Przedsiębiorczość Imigrantów,

- Przedsiębiorczość Młodzieżowa,

- Przedsiębiorczość Społeczna,

- Przedsiębiorczość w Edukacji,

- Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie,

- Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska


Po zakończeniu publicznego głosowania (29 stycznia) i podjęciu werdyktu przez jury, 5 lutego 2019 r. laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy podczas gali “Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych”, która odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności.


Zobacz naszą relację z zeszłorocznej gali


- Ideą organizowanego już po raz trzeci plebiscytu i gali “Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” jest uhonorowanie aktywnych gdańszczanek i gdańszczan którzy realizując w różny sposób ideę przedsiębiorczości przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego miasta - mówi prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. - Chcemy w ten sposób promować osoby w różnym wieku i wywodzące się z różnych środowisk. Stąd też szerokie spektrum kategorii plebiscytowych.

Kapituła, w której zasiądą przedstawiciele m.in.: Urzędu Miejskiego w Gdańsku (Wydziału Rozwoju Społecznego, Wydziału Polityki Gospodarczej); Centrum Seniora; Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek; Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej; Gdańskiej Rady Młodzieżowej; Pracodawców Pomorza; Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter, zwrócić ma uwagę nie tylko na sukcesy biznesowe przedsiębiorców, ale także na sposób w jaki wspierają oni lokalne społeczności i miasto - stąd też kategoria przedsiębiorcy odpowiedzialnego społecznie i przedsiębiorcy wspierającego markę Gdańska.


Ubiegłoroczny plebiscyt Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych  (2018r.). Nz. nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość Seniorów odbiera Andrzej Starzec
Ubiegłoroczny plebiscyt "Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych" (2018r.). Nz. nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość Seniorów odbiera Andrzej Starzec
zdj. Mateusz Ochocki/KFP


Organizatorami akcji Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych są Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz wydawca Dziennika Bałtyckiego - Polska Presse. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem serwisu na stronie internetowej Dziennika Bałtyckiego, za pomocą sms lub poprzez Facebook.

Wszystkie nominacje, szczegóły dotyczące głosowania oraz regulamin wydarzenia dostępne są na stronie internetowej DB.oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl