PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Pit w Gdańsku. Się opłaca! Losowanie nagród

Pit w Gdańsku. Się opłaca! Losowanie nagród
W piątek 5 czerwca, o godz. 12.00 w studio portalu Gdańsk.pl rozpocznie się losowanie nagród czwartej edycji loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Do wygrania wiele cennych rzeczy, a wśród nich ta najbardziej pożądana - Hybrydowa Toyota Yaris. Do kogo to piękne i ekonomiczne auto trafi w tym roku? Tego dowiemy się już w piątek.
Pani Katarzyna Best-Kuczyńska i jej Toyota Yaris, którą wygrała w 2018 roku
Pani Katarzyna Best-Kuczyńska i jej Toyota Yaris, którą wygrała w 2018 roku
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

 

Do tegorocznej, czwartej edycji loterii Pit w Gdańsku. Się opłaca! zgłosiło się 15 903 uczestników. Wszystkich, który postanowili zawalczyć o cenne nagrody, w tym o samochód, zapraszamy do śledzenia losowania, które odbędzie w naszym studio. Losowanie, tak jak to miało miejsce w poprzednich edycjach zabawy, odbędzie się w formule na żywo. Zapis przebiegu losowania będzie można odtworzyć w dowolnym momencie na stronie naszego portalu. 

Wzorem lat ubiegłych w trakcie losowania wyłonimy laureatów, którzy znajdą się na dwóch listach: głównej i rezerwowej. To stała procedura tej zabawy. Losowanie listy rezerwowej jest niezbędne na wypadek, gdyby któraś z pierwotnie wylosowanych osób nie spełniała wymagań regulaminowych upoważniających do odebrania nagrody.

Zapraszamy do śledzenia losowania, a wszystkim, którzy zgłosili się udziału w zabawie, już dzisiaj życzymy szczęścia. 

W tym roku rozlosujemy: Hybrydową Toyotę Yaris w wersji premium, pięć smartfonów Huawei P30 Pro oraz piętnaście rowerów trekkingowych Kross. 

Do zobaczenia w piątek 5 czerwca, o godz. 12.00.

 
Losowanie nagród w czwartej edycji loterii Pit w Gdańsku. Się opłaca!  rozpocznie się na portalu Gdańsk.pl w piątek 5 czerwca o godz. 12.00
Losowanie nagród w czwartej edycji loterii "Pit w Gdańsku. Się opłaca!" rozpocznie się na portalu Gdańsk.pl w piątek 5 czerwca o godz. 12.00
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

 

 

Czytaj:

„Pit w Gdańsku. Się opłaca”. Dziś Iwona Kołodziejska odebrała wygraną w loterii Toyotę Yaris

Rozliczyła PIT w Gdańsku i odebrała Toyotę Yaris

Michał Gad zwycięzcą loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca”

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze