PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Hybrydowa Toyota czeka. Zgłaszajmy się do loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”

Hybrydowa Toyota czeka. Zgłaszajmy się do loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”
Mieszkasz w Gdańsku, ale do tej pory płaciłeś podatki tam, gdzie byłeś zameldowany? Zmień to! Rozlicz PIT w gdańskiej skarbówce, weź udział w czwartej już edycji loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Do wygrania - już tradycyjnie - główna nagroda w postaci hybrydowej Toyoty Yaris w wersji premium, 5 wysokiej klasy smartfonów i 15 rowerów trekkingowych. 
PITsieopłaca2020
PITsieopłaca2020
UMG

 

- Jeśli Gdańsk jest miastem, które wybraliśmy i w którym żyjemy, rozliczmy tutaj swoje podatki. Szczególnie ważne jest to w obecnej, trudnej sytuacji. Dziś liczy się każda złotówka - mówi Anna Zbierska, zastępca dyrektora Biura Prezydenta Gdańska. - Wystarczy złożyć PIT w którymś z gdańskich urzędów skarbowych, zgodnie z adresem zamieszkania.

Loteria stała się hitem - w kolejnych latach uczestniczyło w niej coraz więcej osób. W pierwszej edycji zgłosiły się niemal 4 tysiące osób, w trzeciej - już prawie 19 tysięcy. Jak będzie w tym roku? Epidemia koronawirusa nie pozostaje niestety bez wpływu. Tradycją loterii było, że w razie potrzeby pomocy w wypełnianiu formularza zgłoszeniowego pomagali pracownicy Urzędu Miejskiego w Gdańsku, co było dużym ułatwieniem głównie dla seniorów. Pomoc można było też uzyskać w specjalnie zaaranżowanych punktach informacyjnych w galeriach handlowych. I tam też można było obejrzeć główną nagrodę - hybrydową Toyotę Yaris. Tego wszystkiego oczywiście w nowej edycji loterii nie ma ze względu na epidemię. 

 

Uroczyste wręczenie hybrydowej Toyoty Yaris w zeszłym roku odbyło się na dziedzińcu Rady Miasta Gdańska. Nz. prezydent Aleksandra Dulkiewicz i szczęśliwa właścicielka auta, Iwona Kołodziejska z rodziną
Uroczyste wręczenie hybrydowej Toyoty Yaris w zeszłym roku odbyło się na dziedzińcu Rady Miasta Gdańska. Nz. prezydent Aleksandra Dulkiewicz i szczęśliwa właścicielka auta, Iwona Kołodziejska z rodziną
Grzegorz Mehring/www,gdansk.pl

 

- Zgłoszenie się do loterii i wypełnienie formularza rejestracyjnego jest naprawdę proste - podkreśla Anna Zbierska. - Wystarczy wejść na stronę  www.gdansk.pl/pit, wpisać swoje imię i nazwisko, pięć ostatnich cyfr numeru PESEL i numer telefonu, na który przyjdzie unikalny kod potwierdzający udział w loterii.    

 

Laureatka głównej nagrody w 2018 r. Katarzyna Best-Kuczyńska z prezydentem Pawłem Adamowiczem, który był pomysłodawcą i gorącym orędownikiem loterii PIT w Gdańsku. Się opłaca!
Laureatka głównej nagrody w 2018 r. Katarzyna Best-Kuczyńska z prezydentem Pawłem Adamowiczem, który był pomysłodawcą i gorącym orędownikiem loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!"
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

Akcja „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” i jej charakterystyczna, granatowo-czerwona grafika, a także zasady udziału w loterii pozostają niezmienne. 

Na wygraną ma szansę każdy, bez względu na to jak długo mieszka w Gdańsku. 


Co roku są nowi laureaci. Zobacz radość gdańszczan, którzy wylosowali główną nagrodę:

 

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl