PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Piotr Cugowski, Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski. Mamy dla Was bilety na ich koncert KONKURS

Piotr Cugowski, Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski. Mamy dla Was bilety na ich koncert KONKURS
18 stycznia 2020 roku w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert „Atmasfera Exclusive”. Na jednej scenie staną takie gwiazdy, jak Piotr Cugowski, Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski, a towarzyszyć im będą młode artystki: Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes. Bilety są już w sprzedaży - mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.
Dawid Kwiatkowski, Piotr Cugowski i Michał Szpak 18 stycznia 2020 r. staną na jednej scenie w Ergo Arenie. Towarzyszyć im będą debiutujące wokalistki
Dawid Kwiatkowski, Piotr Cugowski i Michał Szpak 18 stycznia 2020 r. staną na jednej scenie w Ergo Arenie. Towarzyszyć im będą debiutujące wokalistki
mat. prasowe

 

Atmasfera Exclusive to nowy projekt łączący w sobie dwa niezwykłe światy - debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Wystąpią: Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes.

- To ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna - to wszystko zaseruje Wam trzech trenerów i ich podopieczne. Na scenie zaprezentują się zarówno w niesamowitych duetach, jak i w występach solowych - zapraszają organizatorzy.

W programie muzycznym wydarzenia znajdą się nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów w wykonaniu gwiazd, ich podopiecznych oraz orkiestry, która zagra pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Nie zabraknie takich przebojów, jak „The Best”, „Wierzę w lepszy świat”, „Rozpalimy ogień”, „This World, Color Of Your Life”, „Co mi Panie dasz”, „Mordo” czy „Niepisane”, i wielu innych.

Do Gdańska artyści zawitają w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej, która obejmie także cztery inne miasta: Poznań, Kraków, Warszawę i Katowice. W Ergo Arenie (plac Dwóch Miast) wystąpią 18 stycznia 2020 roku.

Bilety: Golden Circle (stojące) 99-129 zł, płyta (stojące) 69-99 zł, trybuny (miejsca siedzące nienumerowane) 79-99 zł; dostępne na: abilet, eBilet i Eventim.

Szczegóły koncertu: www.atma.com.pl i www.facebook.com/atmacompl.

 

Uwaga! Mamy dla naszych Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź.

 

Pytanie: W których polskich miastach, oprócz Gdańska, odbędzie się koncert „Atmasfera Exclusive”?

 

Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska, należy przesyłać do wtorku, 12 listopada, 2019 roku, do godz. 12:00 na adres mailowy: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: Atmasfera Exclusive - konkurs. Zwycięzców o wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformujemy drogą elektroniczną.REGULAMIN KONKURSU

 

1. Organizatorem konkursu „Atmasfera Exclusive - koncert w Gdańsku” jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl).

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Atmasfera Exclusive - konkurs.

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 18 stycznia 2020 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.


Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji.

 

Polityka prywatności

 

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl