PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Pasja czy zawód? Rozmowa z nauczycielką Joanną Sznajder-Stworzyjanek

Pasja czy zawód? Rozmowa z nauczycielką Joanną Sznajder-Stworzyjanek
O zawodzie nauczyciela, o pasji i problemach porozmawiamy w programie „Wszystkie Strony Miasta” z gdańską nauczycielką panią Joanną Sznajder-Stworzyjanek. Jest ona jedną z laureatek konkursu „Nauczyciel Pomorza 2021”. Początek programu w poniedziałek 22 listopada o godz. 12.00 na portalu gdansk.pl.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Joanna Sznajder-Stworzyjanek, gdańska nauczycielka jedna z laureatek konkursu Nauczyciel Pomorza
Joanna Sznajder-Stworzyjanek, gdańska nauczycielka jedna z laureatek konkursu "Nauczyciel Pomorza"
zdj. Tomasz Maciuk/gdansk.pl


Już po raz szósty Komisja Konkursu „Nauczyciel Pomorza" spośród kilkudziesięciu zgłoszonych kandydatów wyłoniła dziesięciu nauczycieli wyróżniających się nieprzeciętnym zaangażowaniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, stosujących innowacyjne metody pracy, stwarzających przestrzeń rozwoju każdemu uczniowi i wychowankowi, a także będących liderami życia społecznego w środowisku lokalnym. Tytuł „Nauczyciela Pomorza” trafił do pani Zdzisławy Głowienki z Gdańska.

Były też wyróżnienia. Specjalne wyróżnienie dla nauczyciela przedmiotów zawodowych otrzymała pani Joanna Sznajder-Stworzyjanek z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku.

Jak to się stało, że została nauczycielem? Czy dzisiejsza młodzież jest trudna? Czy udaje się jej „nie przynosić pracy do domu”? Jak wygląda nauka i życie społeczności szkolnej w dobie pandemii? O to wszystko zapytamy w programie „Wszystkie Strony Miasta”.

Emisja programu w poniedziałek 22 listopada o godz. 12.00. na portalu gdansk.pl. Zapraszamy!

 

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl