PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ostatnie miejsca na koloniach i półkoloniach! Miejskie wakacyjne oferty dla młodzieży

Ostatnie miejsca na koloniach i półkoloniach! Miejskie wakacyjne oferty dla młodzieży
Są jeszcze wolne miejsca na kolonie organizowane przez Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego. Kto ma ochotę na przygodę na smoczych łodziach albo półkolonie sportowo – turystyczne z elementami cheerleaders, jeszcze może się zgłaszać. Obydwie oferty dostępne są w drugiej połowie sierpnia.
Oprócz kolonii na smoczych łodziach GZSiSS dysponuje jeszcze 14 miejscami na półkoloniach z elementami cheerleaders
Oprócz kolonii na smoczych łodziach GZSiSS dysponuje jeszcze 14 miejscami na półkoloniach z elementami cheerleaders
Grzegorz Mehring/ www.gdansk.pl


Jak co roku Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego przygotował ofertę wakacyjną dla dzieci i młodzieży mieszkających w Gdańsku. W tym roku zorganizowano kolonie i półkolonie letnie z różnych dyscyplin sportowych, m.in. siatkówki, lekkoatletyki, turystycznych czy smoczych łodzi. Część oferty już jest nieaktualna, ale jeszcze można zgłaszać się na półkolonie z elementami cheerleaders i kolonie na smoczych łodziach.

Te ostatnie adresowane są nie tylko do zaawansowanych sportowców, ale także osób początkujących. Zostały jeszcze cztery wolne miejsca. Obóz trwa od 19 do 25 sierpnia na Kaszubach, w miejscowości Zgorzałe, niedaleko Stężycy. Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 13 – 18 lat, choć preferowane są roczniki 2003 i 2004. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Koszt obozu to 590 zł.

Warto dodać, że wszyscy muszą posiadać ważne badania sportowo-lekarskie pozwalające na trenowanie kajakarstwa, wioślarstwa lub smoczych łodzi.

- Badania lekarskie to absolutna konieczność, jeśli trenujemy jakąkolwiek dyscyplinę sportową. Na obozie będzie grupa zaawansowana, jak i ta dla początkujacych. Może ktoś zasili nas w drodze na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata we Francji? Szukamy odświeżenia osady – mówi Grzegorz Kwiatkowski, trener wioślarstwa na obozie.

Uczestnicy do dyspozycji będą mieć sześcioosobowe domki, położone w odległości ok. 150 metrów od brzegu jeziora. W programie oprócz zajęć sportowych nie zabraknie także rekreacji i integracyjnego ogniska. Szczegóły tutaj. 

Oprócz kolonii na smoczych łodziach GZSiSS dysponuje jeszcze 14 miejscami na półkoloniach z elementami cheerleaders. Odbędą się w terminie 26 – 30 sierpnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku – Brzeźnie ul. Krasickiego 10. W programie m.in. zajęcia sportowo – rekreacyjne, integracyjne, rejs tramwajem wodnym, wyjścia na kręgle do U7, FUN CLIMB w Alchemii czy zajęcia w Adventure Park KOLIBKI. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 9 – 12 lat.

Dodatkowych informacji o koloniach i półkoloniach udziela Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego pod numerem telefonu 58 520 68 50lub e-mailem: biuro@ssm.gda.pl. Organizator zastrzega możliwość zmian planowanych zajęć pomiędzy poszczególnymi dniami z przyczyn niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Oferta wakacyjna GZSiSS. 

Aldona Dybukwww.gdansk.plaldona.dybuk@gdansk.pl
Aldona Dybuk - najnowsze
Aldona Dybukwww.gdansk.plaldona.dybuk@gdansk.pl
Aldona Dybuk - najnowsze