Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Osowa. W sobotę tani bilet na basen, a przy okazji Karta Mieszkańca

Zamiast 18 zaledwie 5 złotych. Tylko tyle trzeba będzie zapłacić za wejście na najmłodszą gdańską pływalnię, która znajduje się w Osowej, przy ul. Siedleckiego 14. Do dyspozycji mieszkańców będzie m.in. basen pływacko-rekreacyjny, wanny z hydromasażem czy strefa rekreacyjna. Przy okazji będzie można wyrobić sobie Kartę Mieszkańca, gdański hit, w którym uczestniczy już ponad 30 tys. osób. Jakie jeszcze atrakcje przygotowano w Osowej?

Osowa. W sobotę tani bilet na basen, a przy okazji Karta Mieszkańca
A
A
data publikacji: 01 grudnia 2017 r.

W sobotę dzień otwarty pływalni w Osowej
W sobotę dzień otwarty pływalni w Osowej
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Z okazji zbliżających się Mikołajek pływalnia w Osowej organizuje 2 grudnia dzień otwarty. Z tej okazji będzie można skorzystać z preferencyjnych wejść na pływalnię w cenie 5 złotych, w godzinach 7 - 22. Pomiędzy godz. 9 a 17 instruktorzy będą prowadzili zajęcia doskonalenia pływania z elementami ratownictwa. W tym czasie będzie również funkcjonowało mini przedszkole dla dzieci. Opiekunowie będą mogli oddać swoją pociechę pod opiekę animatorów i w tym czasie skorzystać z pływalni, wanny z hydromasażem czy biczów wodnych.

O godzinie 17 rozpocznie się Mikołajkowy Maraton Aquafitness. W jego trakcie prowadzona będzie zbiórka datków, które przekazane zostaną na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. By wziąć w nim udział (maksymalnie 120 uczestników), należy zarejestrować się poprzez stronę: https://elektronicznezapisy.pl/event/2246.html

Poza tym w godz. 9 – 17 na pływalni obecne będzie specjalne stanowisko Gdańskiej Organizacji Turystycznej, gdzie będzie można odebrać lub wyrobić na miejscu, a następnie odebrać, swoją Kartę Mieszkańca. Pływalnia Osowa znajduje się na liście TOP 10 Karty, a więc każdemu posiadaczowi Karty (za jej okazaniem) przysługuje darmowy wstęp na ten basen, raz do roku.

Bilety na dzień otwarty będzie można nabyć wyłącznie w kasie pływalni, w dniu imprezy.
oprac. KG (0)
www.gdansk.pl
oprac. KG (0)
www.gdansk.pl