PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Oceń gdańskie programy zdrowotne. Wystarczy wypełnić anonimowo ankietę

Oceń gdańskie programy zdrowotne. Wystarczy wypełnić anonimowo ankietę
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zaprasza mieszkanki i mieszkańców do udziału w badaniu poświęconym tematyce profilaktyki zdrowotnej i przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym. Wypełnienie ankiety jest anonimowe i zajmuje zaledwie kilka minut.

Badanie ma na celu uzyskanie opinii gdańszczanek i gdańszczan o usługach w zakresie ochrony i promocji zdrowia finansowanych przez miasto w latach 2017-2019. Dzięki zebranym danym możliwe będzie zbudowanie lepszych programów wsparcia dla mieszkańców i dopasowanie oferty usług w zakresie profilaktyki zdrowotnej do ich potrzeb.

– Udział w tym projekcie jest bardzo ważny i pozwoli na wypracowanie lepszych rozwiązań na rzecz wsparcia zdrowia wszystkich mieszkańców i mieszkanek Gdańska – mówi Grzegorz Szczuka dyrektor Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Usługi w zakresie ochrony i promocji zdrowia stanowią ofertę odrębną niż świadczenia gwarantowane, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Przykładem takich usług są szczepienia przeciwko grypie dla seniorów, zapobieganie chorobie próchnicowej u dzieci w wieku 1-6 lat, programy 6-10-14 i 18+ Dla Zdrowia, Gdańska Koperta Życia i inne wskazane w ankiecie.

Badanie na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gdańsku prowadzi Ośrodek Badań i Analiz Społecznych. Ankieta jest anonimowa i posłuży jedynie w celu sporządzenia zestawień statystycznych. Jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Link do badania: TUTAJ

Badanie jest realizowane przez Ośrodek Badań i Analiz Społecznych przy współpracy z Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Ankieta jest częścią badania ewaluacyjnego Gdańskiego Programu Promocji Zdrowia i Przeciwdziałania Chorobom Cywilizacyjnym na lata 2017-2020.

ankieta 2
Joanna BieganowskaUrząd Miejski w GdańskuBiuro PrezydentaReferat Prasowyjoanna.bieganowska@gdansk.gda.pl
Joanna Bieganowska - najnowsze
Joanna BieganowskaUrząd Miejski w GdańskuBiuro PrezydentaReferat Prasowyjoanna.bieganowska@gdansk.gda.pl
Joanna Bieganowska - najnowsze