PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Nowy teledysk Kamila Bednarka: „Oaza spokoju”. Bohaterem Forum Gdańsk
Nowy teledysk Kamila Bednarka: „Oaza spokoju”. Bohaterem Forum Gdańsk
Forum Gdańsk wystąpiło w teledysku Kamila Bednarka do nowego utworu, zatytułowanego „Oaza spokoju”. Premierę teledysku zaplanowano na piątek, 6 lipca, 2018 r. - klip można już zobaczyć.
Kamil Bednarek
Kamil Bednarek to trzykrotny zdobywca tytułu Artysta Roku ESKA MUSIC AWARDS
Fot. Grzegorz Mehring / gdansk.pl

- Bardzo nam miło, że Kamil wybrał Forum Gdańsk do nowego teledysku. Forum jest przestronne, różnorodne, idealnie pasuje do nowego teledysku artysty - mówi Magdalena Gibney, dyrektor kompleksu. - Naszą ambicją jest, by Forum Gdańsk było przestrzenią miejską otwartą na sztukę i kulturę, w której można znaleźć spokój i relaks.

W teledysku do nowej piosenki, zatytułowanej „Oaza spokoju” artysta prezentuje się na tle charakterystycznych budynków. W klipie zobaczyć można m.in. zabytkowy kasztanowiec oraz stalowego lwa, zdobiącego północno-zachodni narożnik elewacji reprezentacyjnego budynku stanowiącego część Forum Gdańsk.

To nie koniec gdańskich akcentów - w klipie występują absolwentki i studentki Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz statyści.

- Spośród kliku tysięcy zgłoszeń wybrano 60 osób, które zaproszono na plan zdjęciowy. Studenci i absolwenci grają na instrumentach smyczkowych, co tworzy wyjątkowy nastrój utworu - mówi Marta Grabianowska, marketing manager w Forum Gdańsk.

Oprócz trzynastoosobowej sekcji smyczkowej, Bednarkowi towarzyszą też Jarecki i Ola Udo. Utwór jest zapowiedzią nowej muzycznej drogi młodego artysty, który tym razem do gatunku reggae wplata elementy soulu. 

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl