Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nowe Trendy w Turystyce 2018. Konferencja w piątek, 6 kwietnia w ECS

Ponad 20 ekspertów przedstawi najnowsze technologie w turystyce, pokaże jaką moc ma film w turystyce, jak zbudować skuteczną strategię video marketingową przy pomocy „Stories” na Facebooku i Instagramie. Wśród prelegentów: Julia Izmałkowa, Natalia Hatalska i Wioletta Hamerska. Kiedy? Już 6 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności, podczas konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018.

Nowe Trendy w Turystyce 2018. Konferencja w piątek, 6 kwietnia w ECS
A
A
data publikacji: 04 kwietnia 2018 r.
Ubiegłoroczne Nowe Trendy w ECS w Gdańsku zgromadziły nie tylko osoby z branży
Ubiegłoroczne Nowe Trendy w ECS w Gdańsku zgromadziły nie tylko osoby z branży
Fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

Kwietniowa konferencja to już dziewiąta edycja Nowych Trendów, jednego z największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. Eksperci z kraju i zza granicy spotkają się 6 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Kwietniowa konferencja to trzy sceny warsztatowe, ponad dwudziestu ekspertów, osiem warsztatów. Organizatorzy spodziewają się blisko 400 uczestników.

Na scenie głównej prelekcje będą prowadzone w czterech głównych blokach: Marketing nieoczywisty kontratakuje; Marketing kierunku: Veni, vidi, vici; Nowe technologie/ powrót do przyszłości i Zarządzanie talentami (NIE) tylko dla orłów.

Do Gdańska przyjadą, znani nie tylko w branży turystycznej, goście. To m.in. Julia Izmałkowa, psycholog, wykładowca i power speaker. Jej wystąpienia na międzynarodowych konferencjach biją rekordy popularności i są najlepiej ocenianymi prelekcjami w agendzie. Rocznie jako #TravellingCEO odbywa około 50 lotów, jeżdżąc po świecie i prowadząc badania, wykłady i szkolenia dla marek z listy FORTUNE 500. Natalia Hatalska - analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością - infuture hatalska foresight institute. Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych. Kolejny gość to Wioletta Hamerska - przewodnicząca kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie i pomysłodawczyni tej ogólnopolskiej kampanii, która od 10 lat zmienia standardy w obsłudze rodzin.

Oprócz prelekcji, w trakcie konferencji będzie można wziąć udział w ośmiu warsztatach z najlepszymi specjalistami w branży. Organizatorzy zadbali również o strefę wystawienniczą, podczas której partnerzy konferencji zaprezentują swoje produkty i oferty. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z pełna ofertą firm i uzyskać materiały informacyjne i promocyjne. Konferencję poprowadzi dziennikarz i podróżnik, Jarosław Kuźniar.

Więcej informacji na stronie konferencji, jeszcze można się zarejestrować na wybrany wykład.-
oprac. AK (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. AK (0)
www.gdansk.pl