Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nowe możliwości dla korzystających z gdańskich obiektów sportowych. Największe czekają na pływalni na Chełmie

Mieszkańcy mogą codziennie korzystać z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku. W grudniu zwiększona została dostępność do nich, wprowadzono kilka nowych opcji, zmieniły się ceny.

Nowe możliwości dla korzystających z gdańskich obiektów sportowych. Największe czekają na pływalni na Chełmie
A
A
data publikacji: 28 grudnia 2016 r.

Pływalnia na Chełmie
Pływalnia na Chełmie
fot. MOSiR

Największe zmiany zaszły na pływalni na Chełmie (ul. Chałubińskiego 13). Oprócz dostępnych dotychczas biletów jednorazowych lub karnetów wprowadzone zostało rozliczenie w systemie aquaparkowym. 

- Zmiana ta dostosowuje ofertę pływalni do zapotrzebowania mieszkańców. Wierzę, że spotka się z dużym zainteresowaniem osób chcących nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności, bez ograniczeń czasowych - zachęca Leszek Paszkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku.

Bilet aquaparkowy obowiązuje w soboty i niedziele w godzinach 7.00-22.00.

  • bilet normalny 18 zł za godzinę, zaś każda kolejna rozpoczęta minuta kosztuje 0,30 zł
  • bilet ulgowy 12,50 zł za godzinę oraz 0,30 zł za każdą kolejną rozpoczętą minutę


Nowy cennik pływalni przewiduje również szczególną ulgę dla weteranów polskich formacji, służących ojczyźnie podczas odbywania misji poza jej granicami. Skorzystają oni z możliwości zakupu biletu ulgowego na warunkach równych emerytom, rencistom, studentom czy uczniom.


ZOBACZ, Z JAKICH ATRAKCJI MOŻNA KORZYSTAĆ NA PŁYWALNI NA CHEŁMIE


Od wielu lat, w okresie ferii zimowych dzieci i młodzież (do 16. roku życia) spędzające zimowe wakacje w mieście miały możliwość skorzystania z pływalni za symboliczną złotówkę. Tak będzie również podczas najbliższych ferii. Dodatkową ofertę na ten okres MOSiR kieruje do rodzin.

  • bilet rodzinny obowiązujący w czasie przerwy zimowej w określonych godzinach kosztuje zaledwie 5 zł od osoby (minimum jedno dziecko do 16. roku życia + maksymalnie dwóch opiekunów)
  • dzieci do lat 4 pozostające pod opieką osoby dorosłej korzystają z pływalni bezpłatnie


Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby przy Al. Grunwaldzkiej 244


W zaktualizowanym cenniku ujęty został również nowo powstały Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby przy Al. Grunwaldzkiej 244. Z obiektu oprócz szkół, klubów i związków sportowych będą mogły korzystać osoby indywidualne.

  • jednorazowe wejście na bieżnię 5 zł za godzinę treningu
  • karnet 30-dniowy bez limitu wejść 100 zł


Sprawdź szczegółowy cennik usług MOSiR.-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl