PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Nocne prace na odcinku ulicy Reymonta od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego

Nocne prace na odcinku ulicy Reymonta od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego
Od poniedziałku, 23 listopada, rano prowadzone będą prace przygotowawcze związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni jezdni w ulicy Reymonta. Układanie nowej nawierzchni Odbywać się będzie w godzinach 21:00-5:00 do soboty, 28 listopada rano. W nocy ulica będzie nieprzejezdna.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Przygotowania do modernizacji ulicy Reymonta od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego
Ulica Reymonta na fragmencie od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego będzie miała nową nawierzchnię
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

 

W poniedziałek, 23 listopada, w godzinach porannych rozpoczną się prace przygotowawcze związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni jezdni w ulicy Reymonta. Układanie nowej nawierzchni wykonywane będzie przez cztery kolejne noce, począwszy od nocy z wtorku na środę (24/25 listopada) do nocy z piątku na sobotę (28/29 listopada). Prace prowadzone będą w godzinach 21:00-5:00.

W czasie prowadzenia robót nocnych ul. Reymonta, na odcinku od ul. Chrzanowskiego do ul. Słowackiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.


W czasie prac nocnych nie będzie również możliwości dojazdu do ul. Makuszyńskiego, a dojazd do ul. Hubala możliwy będzie jedynie od strony ul. Chrzanowskiego. Dojście piesze będzie zapewnione.

 

Reymonta 16-11-20 szablon OpenStreetMap

 

Zmiana organizacji ruchu na ul. Reymonta związana jest z trwającą modernizacją jezdni i chodników na wspomnianej ulicy. Prace prowadzone są w ramach Programu Modernizacji Chodników, a wykonawcą robót jest firma WPRD Gravel. Koniec modernizacji przewidziany jest na koniec listopada 2020 r.


ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ TUŻ PRZED REMONTEM

 

Agnieszka ZakrzackaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Agnieszka Zakrzacka - najnowsze
Agnieszka ZakrzackaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Agnieszka Zakrzacka - najnowsze