PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Pilates i joga z cyklu "Siła i Zdrowie"

Pilates i joga z cyklu "Siła i Zdrowie"
- Ćwiczenia wzmocnią wszystkie grupy mięśniowe, a jednocześnie pomogą rozciągnąć i uelastycznić ciało - mówi Felicja Flicińska, która w niedzielę, 7 czerwca, poprowadzi zajęcia pilatesu i jogi. Początek o godz. 9.00. Przydadzą się mata lub koc, pasek, podłużna poduszka. Czas trwania 50 minut.
- Ćwiczenia wzmocnią wszystkie grupy mięśniowe -zapewnia Felicja Flicińska
- Ćwiczenia wzmocnią wszystkie grupy mięśniowe -zapewnia Felicja Flicińska
fot. archiwum prywatne

 

Felicja Flicińska jest nauczycielką pilatesu i jogi. Podczas swoich zajęć łączy te dwie formy ruchu dzięki czemu ćwiczenia wzmacniają i rozciągają całe ciało, a jednocześnie przynoszą ulgę i relaks. 

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczestników. Nie ma ograniczeń co do kondycji ani poziomu zaawansowania. Wszyscy są mile widziani. 

Zajęcia z cyklu "Siła i Zdrowie" odbędą się w niedzielę, 7 czerwca, o godz. 9.00. Transmisja na żywo na www.facebook.com/pilatesflowfelicja oraz na www.gdansk.pl.  

- Ćwiczenia wzmocnią wszystkie grupy mięśniowe, a jednocześnie pomogą rozciągnąć i uelastycznić ciało, co przyda się szczególnie po czasie kwarantanny. Dodatkowo popracujemy nad oczyszczeniem organizmu z toksyn, podkręceniem metabolizmu, a tym samym odporności - mówi prowadząca. - W efekcie poczujesz się wspaniale nie tylko fizycznie ale także psychicznie, ponieważ ruch pobudza krążenie i produkcję endorfin.

Podczas zajęć przydatne będą mata lub koc.

- Do ćwiczeń możesz dodatkowo wykorzystać pasek (szczególnie jeżeli twoje ciało nie jest zbyt elastyczne), wałek lub podłużną poduszkę, dodatkowy koc złożony w kostkę - dodaje Felicja Flicińska. 

Czas trwania: 50 minut. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl