PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Nie dwa, lecz cztery bilety na Guns N’ Roses. Dowiedz się kto wygrał
Nie dwa, lecz cztery bilety na Guns N’ Roses. Dowiedz się kto wygrał
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zaproponował kilka dni temu na swoim Facebooku konkurs: dwa bilety VIP na wtorkowy koncert Guns N’ Roses dla autora najciekawszego wpisu o gdańskich inwestycjach miejskich. Przyszło blisko 250 komentarzy. Poruszony entuzjazmem internautów prezydent Adamowicz zdobył dodatkowe dwa bilety VIP: laureatów jest więc dwoje, a wejściówki w sumie dla czterech osób.

Z dwóch biletów VIP na koncert Guns N' Roses zrobiły się cztery. Powód? Konkurencja między autorami wpisów była tak mocna, że trudno było wskazać jednego zwycięzcę
Z dwóch biletów VIP na koncert Guns N' Roses zrobiły się cztery. Powód? Konkurencja między autorami wpisów była tak mocna, że trudno było wskazać jednego zwycięzcę
Facebook prezydenta Pawła Adamowicza

Werdykt ogłoszony został na prezydenckim Facebooku w poniedziałek, po godz. 17. Paweł Adamowicz podsumowuje: “W konkursie na bilety na koncert Guns N' Roses Official Event, Stadion Energa Gdańsk; 20.06.2017 napisali Państwo blisko 250 komentarzy. Bije z nich duma z naszego miasta i jego rozwoju. Szczególną radość sprawiły mi te wpisy, w których mowa o bezpośrednim wpływie gdańskich inwestycji na Państwa życie.

Wybór jednego, zwycięskiego komentarza byłby niezwykle trudny, dlatego postarałem się o jeszcze dwa dodatkowe bilety!  

Dwa bilety przekażę pani Anecie Jabłońskiej, która napisała o nowych gdańskich przedszkolach i żłobkach i o jakości dostępnych w nich zajęć dla dzieci.

Rozstrzygając konkurs nie mogłem zapomnieć o największej i najdroższej dotychczas miejskiej inwestycji, czyli o tunelu pod Martwą Wisłą. Tu moją uwagę zwróciła historia pana Marcina Pszczołowskiego. Kiedyś przyjeżdżał do Gdańska na sympozja naukowe poświęcone jego budowie, a niedługo później przeprowadził się do naszego miasta!

Obojgu zwycięzców gratuluję, w sprawie przekazania biletów odezwę się na messengerze”.

OTO NAGRODZONE WPISY:

Facebook prezydenta Pawła Adamowicza

Facebook prezydenta Pawła Adamowicza

CZYTAJ TEŻ: Guns N’ Roses i 40 tysięcy fanów. Koncert w Gdańsku już w ten wtorek


oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl