PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Mozartiana 2018: wygraj bilety na Koncert Finałowy! KONKURS

Mozartiana 2018: wygraj bilety na Koncert Finałowy! KONKURS
W Gdańsku trwa w najlepsze wielkie muzyczne święto: XIII Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na wyjątkowy Koncert Finałowy, który odbędzie się w pięknych wnętrzach Archikatedry Oliwskiej. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
Julia Leżniewa jest jedną z najważniejszych artystek swojego pokolenia, okrzykniętą przez Le Figaro „nową Callas
Julia Leżniewa jest jedną z najważniejszych artystek swojego pokolenia, okrzykniętą przez Le Figaro „nową Callas"
Fot. Emil Matveev

Gwiazdą Koncertu Finałowego, który odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia, 2018 r. w Archikatedrze Oliwskiej (Gdańsk, ul. Biskupa E. Nowickiego 5) będzie Julia Leżniewa, rosyjska sopranistka okrzyknięta współczesną Marią Callas, znana melomanom już z ubiegłorocznej edycji festiwalu. Usłyszymy także Ewę Marciniec - jeden z najlepszych obecnie altów, wszechstronną artystkę i pedagoga; Krystiana Krzeszowiaka - tenora goszczącego na prestiżowych scenach światowych, oraz Wojtka Gierlacha - bas, wybitnego polskiego śpiewaka i pedagoga.

Solistom towarzyszyć będzie Polski Chór Kameralny - organizator festiwalu, oraz Wenecka Orkiestra Barokowa, grająca na instrumentach dawnych. Koncert poprowadzi wybitny dyrygent Jan Łukaszewski.

Podczas wieczoru usłyszymy dwa utwory należące do bogatej spuścizny patrona festiwalu w dziedzinie muzyki religijnej: Vesperae solennes de confesssore oraz Litaniae de venerabili altaris Sacramento.

Koncert rozpocznie się o godz. 21. Bilety: 30-90 zł.

Uwaga! U nas do wygrania dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto jest patronem festiwalu Mozartiana?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 24 sierpnia 2018 roku, do godz. 11.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o odebraniu biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: Mozartiana - koncert finałowy.

Więcej o wydarzeniu: Mozartiana 2018: marionetkowy Don Giovanni, Wenecka Orkiestra Barokowa, NOSPR i inni

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Bilety na XIII Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Polski Chór Kameralny.

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Mozartiana - koncert finałowy.

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na Koncert Finałowy w dniu 25 sierpnia 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu,w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji.

Polityka prywatności

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl