Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

MOPR zaprasza na bezpłatne warsztaty dla osób mających problem z agresją

Masz problem z gniewem, agresją, złością, szczególnie w relacjach z bliskimi? Chcesz  konstruktywnie rozwiązywać konflikty? Ta propozycja jest dla ciebie. MOPR zaprasza na bezpłatne, specjalistyczne warsztaty dla osób, które mają problem z zachowaniami konfliktowymi.

MOPR zaprasza na bezpłatne warsztaty dla osób mających problem z agresją
A
A
data publikacji: 04 września 2018 r.

Marsz
Na zdj.: Marsz przeciw przemocy wobec kobiet zorganizowany w Gdańsku przez Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom, Lęborskie Dziewuchy oraz Movement Justice by Any Means Necessary w lutym 2017 roku. 
Mateusz Ochocki/KFP

Do udziału w poradnictwie i warsztatach pt. „Im wcześniej, tym lepiej” MOPR zachęca m.in. pary, małżeństwa czy też pojedynczych członków rodzin.

- Przede wszystkim osoby, które mają problem z zachowaniami konfliktowymi, przemocowymi - zachęca Sylwia Ressel, rzecznik gdańskiego MOPR. - Chcą poprawić sytuację rodzinną, nauczyć się rozpoznawania i identyfikowania własnych stanów emocjonalnych.

Poprowadzi je, na zlecenie MOPR, certyfikowany trener i terapeuta Mariusz Wilk. Liczba miejsc jest ograniczona.

- Zachęcam do korzystania z takich specjalistycznych, bezpłatnych form wsparcia - mówi Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej. - To może być pierwszy krok do zmiany własnego postępowania, poprawy relacji z bliskimi, do bycia lepszym człowiekiem.

W programie warsztatów są spotkania indywidualne i grupowe. Zajęcia odbędą się: 15 i 29 września, 6 i 20 października i 3 i 17 listopada w godz. od 10 do 12, w budynku (popularny „zieleniak”) przy ul. Wały Piastowskie 1 w Gdańsku.

Chęć uczestnictwa w projekcie można sygnalizować u pracowników socjalnych w Centrach Pracy Socjalnej gdańskiego MOPR, do 12 września (kontakt do CPS: www.mopr.gda.pl). Zgłoszenia także bezpośrednio, pod numerami tel.: 606 180 707 lub 602 154 009. 

-
oprac. AK (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. AK (0)
www.gdansk.pl