Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

"Miłość jest wszystkim" - film z Gdańskiem w tle. Zobacz więcej making of

Kilka dni temu prezentowaliśmy naszym Czytelnikom kulisy kręcenia filmu "Miłość jest wszystkim". Jeśli chcecie zobaczyć więcej, macie świetną okazję.

"Miłość jest wszystkim" - film z Gdańskiem w tle. Zobacz więcej making of
A
A
data publikacji: 19 listopada 2018 r.
miloscjest-034_1198x800


Pierwszy pokaz przedpremierowy filmu „Miłość jest wszystkim” na którym obecni będą wyłącznie zaproszeni goście, odbędzie się w Warszawie we wtorek, 20 listopada. Premiera w Gdańsku w czwartek, 22 listopada. 

W filmie zobaczymy nie tylko nasze miasto, ale i jego prezydenta. Paweł Adamowicz miał bowiem małą rolę w tym filmie. Ci, którzy zastanawiają się cóż to była za rola, powinni obejrzeć kolejny „making of”, który chcemy zaprezentować naszym Czytelnikom.Gdańszczanie, którzy chcą zobaczyć ten film, muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. „Miłość jest wszystkim” oficjalnie wchodzi do kin 23 listopada. Dla niecierpliwych mamy niespodziankę. Zobaczcie więcej kulisów powstawania tego filmu.

- Właśnie kręcimy jedną z ostatnich scen filmu, ale nasze serca są tak rozgrzane jak będą wasze, gdy będzie ten film ogladać - mówi w filmiku Agnieszka Grochowska, aktorka grająca w filmie "Miłość jest wszystkim".Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz. 


Czytaj także:

"Miłość jest wszystkim" - making of. Zobacz, film z planu zdjęciowego
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora