PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Mikołajki i święta za pasem. Szukasz prezentu? Może nim być wyjątkowy bilet do teatru

Mikołajki i święta za pasem. Szukasz prezentu? Może nim być wyjątkowy bilet do teatru
Bilet Prezent do Teatru Wybrzeże, elektroniczna Karta Podarunkowa do Opery Bałtyckiej i Wyjątkowe Zaproszenie do Gdańskiego Teatru Miniatura - gdańskie instytucje kultury mają w ofercie propozycje, które ułatwią nam poszukiwanie właściwego prezentu dla bliskich. Sprawdź, gdzie i jak można je kupić. 
Bilet Prezent na spektakle Teatru Wybrzeże można kupić, do 23 grudnia, w kasach teatru, na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl oraz w teatralnym punkcie sprzedaży w Forum Gdańsk
Bilet Prezent na spektakle Teatru Wybrzeże można kupić, do 23 grudnia, w kasach teatru, na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl oraz w teatralnym punkcie sprzedaży w Forum Gdańsk
Mat. Teatr Wybrzeże


Bilet Prezent do Teatru Wybrzeże

Oryginalnym i eleganckim upominkiem będzie na pewno Bilet Prezent do Teatru Wybrzeże. Można go kupić od 18 listopada do 23 grudnia 2019 r., w trzech punktach w Gdańsku - w kasach teatru, na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl oraz w specjalnym, świątecznym punkcie sprzedaży teatru, który ustawiono w Forum Gdańsk. Świąteczny punkt ulokowany jest na mostku (poziom +1).

- Bilet Prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże - mówią organizatorzy.

Obdarowana osoba sama wybiera spektakl, który chce obejrzeć. Sama też decyduje o terminie, w którym chce pójść do teatru.

Bilet Prezent kosztuje 110 zł dla dwóch osób i 70 zł dla jednej osoby. Po upływie terminu ważności Biletu Prezentu można go wykorzystać za dopłatą 11 zł od miejsca.

Bilet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne oraz premiery.

 

Karta Podarunkowa do Opery Bałtyckiej

Kto przedkłada piękno muzyki ponad wszystko, ucieszy się na pewno z Karty Podarunkowej do Opery Bałtyckiej. Karta jest elektroniczną formą bonu towarowego.

Może być dowolnej wartości, ale nie mniejszej niż 50 zł.

Kartę taką zrealizujemy wyłącznie w kasie biletowej Opery Bałtyckiej w Gdańsku kupując bilet na spektakl. Pracownik pobierze z karty kwotę odpowiadającą cenie biletu. Kiedy środków na karcie zabraknie, pozostałą należną kwotę można uzupełnić gotówką lub dopłacić kartą płatniczą. Pamiętajmy, że karta nie podlega wymianie na gotówkę i posiada termin ważności. Niewykorzystane środki pieniężne zawarte na Karcie Podarunkowej przepadają po upływie terminu ważności Karty.-Kartę można doładować wielokrotnie, dowolną kwotą, z zastrzeżeniem, że kwota ta nie będzie mniejsza niż 50 zł, a ważność karty nie przekroczyła roku - mówi Anna Niwińska z opery Bałtyckiej.

 

Wyjątkowe Zaproszenie do Teatru Miniatura

- W Teatrze Miniatura można kupić Wyjątkowe Zaproszenie do Teatru Miniatura, które jest otwartym zaproszeniem - tłumaczy Agnieszka Kochanowska z Teatru Miniatura. - Można sobie wybrać ilość wejść na przedstawienia – od jednego do czterech, które kosztuje od 22 zł do 88 zł. Zaproszenie może zostać wykorzystane przez samego obdarowanego, ale może on również zaprosić osobę towarzyszącą. Jest ważne na dowolnie wybrane spektakle z repertuaru Teatru Miniatura, prócz premier oraz spektakli gościnnych. Należy jedynie wcześniej telefonicznie zarezerwować miejsce na wybrany spektakl. Zaproszenia mają dwumiesięczny okres ważności.

Zaproszenie to nie tylko praktyczny, ale też wyjątkowo piękny prezent - specjalną szatę graficzną zaprojektowała Anita Wasik z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Zaproszenie może mieć różne formy. Możemy sobie zażyczyć, aby było imienne, może mieć formę biletu otwartego do wykorzystania na spektakl z repertuaru Teatru Miniatura lub formę biletu ze wskazaniem konkretnego spektaklu, daty i miejsca.

Upominek nr 1 - cena 22 zł; bilet do wykorzystania przez jedną osobę na jeden spektakl
Upominek nr 2 - cena: 44 zł; bilet do wykorzystania np. przez dwie osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na dwa spektakle
Upominek nr 3 - cena: 66 zł; bilet do wykorzystania np. przez trzy osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na trzy spektakle
Upominek nr 4 - cena: 88 zł; bilet do wykorzystania np. przez cztery osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na cztery spektakle.

 

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl