PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Mieszkasz w Gdańsku, rozlicz PIT. Możesz wygrać samochód
Mieszkasz w Gdańsku, rozlicz PIT. Możesz wygrać samochód
Zapominalskim przypominamy - termin składania zeznania podatkowego mija w tym roku 2 maja. Mieszkańcom Gdańska przypominamy także, by zarejestrowali swój udział w loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca”. Warto, bo główną nagrodą jest hybrydowa Toyota Yaris.

Toyota Yaris - nagroda główna w loterii 'PIT w Gdańsku. Się opłaca'
Toyota Yaris - nagroda główna w loterii 'PIT w Gdańsku. Się opłaca'
fot. www.gdansk.pl

W loterii może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która mieszka w Gdańsku. Liczy się adres zamieszkania, nie zameldowania. Zabawa skierowana jest zarówno do długoletnich mieszkańców, jak i tych, którzy żyją w naszym mieście od niedawna.


Świetne nagrody! Jest o co walczyć

Niebieska Toyota Yaris jest nowa (wyprodukowana w 2016 r.) i ekologiczna. To hybrydowy samochód w wersji premium o wartości prawie 66 tys. zł. Szansę na wygranie auta mają zarówno ci, którzy już złożyli zeznanie podatkowe, jak i ci, którzy jeszcze nie zdążyli się rozliczyć. Jedni i drudzy muszą pamiętać o bardzo ważnej kwestii - złożenie zeznania podatkowego nie jest równoznaczne z udziałem w loterii.

Chęć udziału w zabawie można zgłaszać do 10 maja. Zwycięzca loterii nie będzie się martwił o dodatkowe koszty. Ubezpieczenie samochodu, rejestracja i podatek od wygranej (w sumie ok. 10 tys. zł) - wliczone zostaną w łączną wartość nagrody (prawie 76 tys. zł). Nagród jest więcej!

Regulamin loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” oraz pełna lista nagród


Gdzie i kiedy można obejrzeć Toyotę Yaris?

Do 30 kwietnia samochód zaparkowany jest w Galerii Morena. Tam można auto obejrzeć oraz zarejestrować się w loterii. Później należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na wyniki zabawy.


Ważne terminy

  • w tym roku czas na złożenie druku PIT-37 upływa 2 maja (wtorek). Jest to pierwszy dzień roboczy przypadający po standardowym terminie 30 kwietnia, który tym razem wypada w niedzielę
  • chęć udziału w loterii można zgłaszać do 10 maja
  • losowanie samochodu (i innych nagród rzeczowych o łącznej wartości 104 tys. zł.) odbędzie się 15 maja


Co zrobić, by wygrać samochód?

Trzeba rozliczyć swój PIT w Gdańsku. Możliwości jest kilka.

1. Rozliczenie podatkowe można złożyć osobiście w jednym z trzech gdańskich urzędów skarbowych:

       - I Urząd Skarbowy w Gdańsku, ul. Rzeźnicka 54/56

       - II Urząd Skarbowy w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 43

       - III Urząd Skarbowy w Gdańsku, ul. Żaglowa 2

2. PIT można też rozliczyć przez internet. Co ważne, nie trzeba tego robić przez stronę gdansk.pl/pit. Pod tym adresem jednak muszą się zarejestrować wszyscy chętni do wzięcia udziału w losowaniu samochodu.Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze