PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gdańszczanin z szansą na tytuł “Człowieka bez barier". Oddaj głos na Michała Milkę

Gdańszczanin z szansą na tytuł “Człowieka bez barier". Oddaj głos na Michała Milkę
Michał Milka - 37 letni gdańszczanin i pierwsza osoba z niepełnosprawnością intelektualną, która została zatrudniona w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, jest w półfinale konkursu "Człowiek bez barier". Głosy na naszego kandydata można oddawać w internetowym plebiscycie do piątku 20 listopada (do północy).
Michał Milka - gdański urzędnik, aktor, bohater telewizyjnego programu Down the road. Zespół w trasie” - ma szansę otrzymać Nagrodę Publiczności w konkursie  Człowiek bez barier . Oddajcie głos na naszego kandydata
Michał Milka - gdański urzędnik, aktor, bohater telewizyjnego programu "Down the road. Zespół w trasie” - ma szansę otrzymać Nagrodę Publiczności w konkursie "Człowiek bez barier". Oddajcie głos na naszego kandydata
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

 

Kapituła konkursowa wybrała 20 półfinalistów XVIII edycji konkursu „Człowiek bez barier” ogłoszonego na portalu niepelnosprawni.pl - platformie, która jest serwisem informacyjnym poruszającym tematykę niepełnosprawności.

Wśród osób, które dostały się do półfinału tego plebiscytu, Gdańsk ma swojego kandydata. Jest nim Michał Milka, który w listopadzie 2019 roku rozpoczął pracę w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Pan Michał ma duże szanse zwyciężyć, w czym mogą mu pomóc gdańszczanie i gdańszczanki. Wystarczy wejść w poniższy link i oddać głos. Czasu zostało niewiele, głosowanie kończy się o północy w piątek 20 listopada. 

 

LINK DO GŁOSOWANIA

Jak oddać głos?

Kandydaci prezentowani są w kolejności alfabetycznej. 

Aby oddać głos w konkursie, należy:

  1. Wybrać kandydata, na którego chce się zagłosować.
  2. Kliknąć w przycisk GŁOSUJ zlokalizowany przy jego sylwetce.
  3. Podać aktywny adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym (jeden adres e-mail może być wykorzystany tylko raz w trakcie trwania głosowania).
  4. Sprawdzić swoją skrzynkę pocztową (także foldery spam, powiadomienia, inne, etc.) i kliknąć w link potwierdzający udział w głosowaniu (dopiero wtedy głos zostanie dodany). 

 

Oficjalne ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 3 grudnia 2020 roku podczas Gali Finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie. Gala konkursu "Człowiek bez barier" będzie transmitowana na żywo na portalu www.niepelnosprawni.pl, Facebook'u oraz na kanale Youtube.

- Michał jest na tyle skromny, że nawet nam nie powiedział o tym głosowaniu, dowiedzieliśmy się o konkursie od osób z zewnątrz - mówi Tomasz Filipowicz, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Gdańsku. - Sposób w jaki przełamuje bariery będąc osobą z niepełnosprawnością, jest niesamowity. Michał rozpoczął pracę w Urzędzie w ubiegłym roku i doskonale się sprawdza, dlatego jego umowa o pracę została przedłużona. Jesteśmy dumni z Michała, trzymamy za niego kciuki w tym konkursie nie tylko dlatego, że jest naszym pracownikiem, ale również dlatego, że jest gdańszczaninem i reprezentuje nasze miasto. 

Organizatorem konkursu w serwisie www.niepelnosprawni.pl jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. 

 

CZYTAJ:

"Trzeba iść do przodu" - Michał Milka z etatem w Urzędzie Miejskim

Michał Milka, nowy pracownik Urzędu Miasta - bohaterem relacji telewizji TVN
 Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze