PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Miasto stawia na ochronę zdrowia psychicznego mieszkańców i zwalczanie uzależnień. WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Miasto stawia na ochronę zdrowia psychicznego mieszkańców i zwalczanie uzależnień. WYPEŁNIJ ANKIETĘ
UWAGA - TERMIN WYPEŁNIENIA ANKIETY JUŻ MINĄŁ. Wydział Rozwoju Społecznego UMG zaprasza gdańszczanki i gdańszczan do udziału w dwóch badaniach opinii publicznej mieszkańców. Pierwsze poświęcone jest tematyce ochrony zdrowia psychicznego, drugie - profilaktyce i rozwiązywaniu problemów uzależnień w Gdańsku. Do wypełnienia są dwie ankiety, na każdą z nich wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut. Termin mija we wtorek, 30 listopada.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Miasto Gdańsk od lat należy do krajowej czołówki pod względem skali realizowanych programów na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego mieszkańców. Zaproponowane ankiety są po to, by ta pomoc była jeszcze bardziej skuteczna
Żyjemy w trudnych czasach: stres związany z intensywnością życia codziennego, lęki, napięcia - to wszystko ma na nas destrukcyjny wpływ. Miasto Gdańsk od wielu lat należy do krajowej czołówki pod względem skali realizowanych programów na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego mieszkańców. Zaproponowane ankiety są po to, by ta pomoc była jeszcze bardziej skuteczna
Fotolia

 

Badanie jest anonimowe, a zebrane wyniki posłużą do stworzenia zbiorczych zestawień statystycznych.

Dzięki zebranym w ankiecie danym możliwe będzie zbudowanie lepszych programów wsparcia dla mieszkańców i dopasowanie oferty usług do potrzeb w zakresie: 

 

  • problematyki ochrony zdrowia psychicznego 

ANKIETA TUTAJ  • w zakresie problematyki uzależnień

ANKIETA TUTAJ

 

Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku apeluje: “Państwa udział w tym projekcie jest bardzo ważny. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu kilka minut”. 

Badanie realizuje Ośrodek Badań i Analiz Społecznych na zlecenie Gminy Miasta Gdańska.

ANKIETAzdrowie_psychiczne
Baner promujący udział w ankiecie
WRS UMG
 
ANKIETAsubstancje_psychoaktywne
Baner promujący udział ankiecie
WRS UMG
oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl