PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Leszek Możdżer i Wojciech Mazolewski w lipcu na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Jeszcze dziś tańsze bilety - ostatni dzień przedsprzedaży

Leszek Możdżer i Wojciech Mazolewski w lipcu na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Jeszcze dziś tańsze bilety - ostatni dzień przedsprzedaży
Wojciech Mazolewski i Leszek Możdżer połączą muzyczne siły. Tego samego wieczoru, w sobotę, 10 lipca, obaj muzycy wystąpią na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Mazolewski wejdzie na scenę o godz. 21.00, Możdżer o 22.15. Bilety w przedsprzedaży (w cenie od 160 zł) są dostępne do końca czerwca. Regularna sprzedaż będzie uruchomiona 1 lipca (bilety od 200 zł).
Miasto Gdańsk, InvestGDA oraz Echo Production zapraszają na Arenę Kultury – projekt koncertowy, w ramach którego na Polsat Plus Arenie Gdańsk wystąpią gwiazdy szeroko pojętej sceny jazzowej – Wojtek Mazolewski i Leszek Możdżer. Koncert odbędzie się w sobotę, 10 lipca, br.
Miasto Gdańsk, InvestGDA oraz Echo Production zapraszają na Arenę Kultury - projekt koncertowy, w ramach którego na Polsat Plus Arenie Gdańsk wystąpią gwiazdy szeroko pojętej sceny jazzowej - Wojtek Mazolewski i Leszek Możdżer. Koncert odbędzie się w sobotę, 10 lipca, br.
Dominik Paszliński/gdansk.pl

 

Wydarzenie to ma być inauguracją cyklu “Arena Kultury”, w ramach którego na bursztynowym stadionie mają odbywać się nie tylko koncerty, ale też wystawy, targi i szeroko rozumiane inicjatywy kulturalne. 

Po pandemicznej, kulturalnej posusze, to wydarzenie może zainteresować wielu. Na tej samej scenie (choć w różnych godzinach), która 10 lipca br. ulokowana zostanie na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, zagra dwóch utalentowanych muzyków. Koncert Wojtka Mazolewskiego i Leszka Możdżera, pomimo tego, że organizowany jest na stadionie, który pomieści 40 tysięcy widzów, nazwać można kameralnym. Weźmie w nim udział nie więcej, niż 730 osób. Zgodnie z wymogami sanitarnymi, uczestnicy koncertu siedzieć będą w taki sposób, by między każdą osobą było jedno puste miejsce. 

Podczas koncertu publiczność zasiadać będzie w tzw. strefie prestiż. Organizatorzy planują ulokować widzów na jednej trybunie, w taki sposób, by koncert mógł się odbyć się w ustawieniu amfiteatralnym. Do dyspozycji uczestników (po wykupieniu odpowiedniej opcji) będą także 33 dwuosobowe stoliki z obsługą kelnerską.  

 

Początek Areny Kultury

Koncert Mazolewskiego i Możdżera ma dać początek inicjatywie o nazwie Arena Kultury. Ma być to cykl różnego rodzaju wydarzeń, m.in. koncertów, wystaw, targów, które odbywać się będą na bursztynowym stadionie. Harmonogram wydarzeń nie jest jeszcze znany. 

 

Bilety na koncert Możdżera i Mazolewskiego

Bilety na koncert Leszka Możdżera są już dostępne w przedsprzedaży, kosztują 160 zł. Taka cena obowiązywać będzie do końca czerwca. Regularna sprzedaż zostanie uruchomiona 1 lipca, wtedy za bilet będzie trzeba będzie zapłacić 199 zł. Osoby zainteresowane rezerwacją dwuosobowego stolika, mogą to zrobić za kwotę 550 lub 699 zł.

Bilety można nabyć przez platformę ebilet.pl

Loże na czas koncertów dostępne są w ofercie indywidualnej - szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mailowym: hospitality@arenagdańsk.com

 

MożdżerMazol
 
oprac. NGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl