PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Masakra Klasyki - bezpłatne bilety na koncert Jelonka. Konkurs dla Czytelników

Masakra Klasyki - bezpłatne bilety na koncert Jelonka. Konkurs dla Czytelników
W piątek, 6 grudnia, w klubie Kwadratowa odbędzie się koncert Jelonka - "Masakra Trasa Klasyki". Muzyk zapowiada, że nie zabraknie gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rokendroli. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
banner 200x100 2

 

Michał Jelonek to polski muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista, ale słynie przede wszystkim z energetycznej gry na skrzypcach. Od początku lat 90-tych pracuje jako muzyk sesyjny, nagrywał m.in. z takimi wykonawcami jak: Closterkeller, De Press, Łzy, Mafia, Maybe-b, Perfect, Wilki, Maryla Rodowicz.

Solowe dokonania Jelonka to w zdecydowanej większości muzyka instrumentalna z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo-metalowym towarzystwie gitar i perkusji. Na koncertach oprócz swoich autorskich utworów wykonuje także rockowe „przeróbki” muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Vivaldi, Paganini, Chopin, Chaczaturian, Rossini i innych klasyków a także Jimi Hendrix, Beastie Boys czy Boney M. 

W piątek, 6 grudnia, w klubie "Kwadratowa" odbędzie się koncert - "Masakra Trasa Klasyki". Muzyk zapowiada, że nie zabraknie gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rockendroli. 


Więcej o koncercie w naszym kalendarzu wydarzeń.


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na koncert Jelonka - "Masakra Trasa Klasyki" w piątek, 6 grudnia, o godz. 20.00 w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa" przy ul. Siedlickiej 4. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Na jakim instrumencie gra głównie Michał Jelonek?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do poniedziałku, 2 grudnia 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: JELONEK. Zwycięzcy o sposobie odebrania biletów zostaną poinformowani drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 


      REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "koncert Jelonka - Masakra Trasa Klasyki w piątek, 6 grudnia, o godz. 20.00 w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej Kwadratowa" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Politechnika Gdańska oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "JELONEK".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert Jelonka - "Masakra Trasa Klasyki" w piątek, 6 grudnia, o godz. 20.00 w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa".
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl