Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Mamy na szkolenie z funduszy unijnych, dzieci do zabawy z animatorem

Jeśli jesteś młodą matką, która planuje powrót na rynek pracy po urlopie wychowawczym lub macierzyńskim, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie - 25 października dowiesz się jak mogą Ci w tym pomóc fundusze europejskie. Można przyjść z dzieckiem, będzie zapewniona opieka. Wstęp wolny. Wystarczy się zapisać.

Mamy na szkolenie z funduszy unijnych, dzieci do zabawy z animatorem
A
A
data publikacji: 18 października 2016 r.

Mamy i dzieci odpoczywające po wyścigach z wózkami w chodzie - kwiecień 2016
Mamy i dzieci odpoczywające po wyścigach z wózkami w chodzie - kwiecień 2016
Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego zaprasza na szkolenie pt. “Mama może wszystko - możliwości jakie dają Fundusze Europejskie kobietom powracającym na rynek pracy” poświęcone formom wsparcia kobiet po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, które chcą wrócić do pracy.

W programie szkolenia m.in.: informacje na temat dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z Programów Operacyjnych na lata 2014-2020, pozadotacyjne formy wspierania przedsiębiorczych mam, aktywizacja zawodowa, spotkanie z doradcą zawodowym oraz certyfikowanym coachem.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy's World w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 229. I nie jest to przypadkowe miejsce - uczestniczki mogą przybyć na zajęcia z dziećmi. Dzieciom powyżej pierwszego roku życia dobrą zabawę zapewnią animatorzy, młodsze będą mogły zostać pod opieką swoich mam.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 24. października na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: (58) 326 81 47.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestniczek szkolenia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej Urzędu Marszałkowskiego. Opublikowano tam również szczegółowy program wydarzenia.

Projekt jest współfinansowane z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

oprac. IB (0)
www.gdansk.pl
oprac. IB (0)
www.gdansk.pl