PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Licytacja na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Zostań członkiem sztabu szkoleniowego Trefla

Licytacja na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Zostań członkiem sztabu szkoleniowego Trefla
Przygotowywanie planu treningowego, uczestniczenie w zajęciach zespołu Trefla Gdańsk jako asystent trenera Michała Winiarskiego, poznanie siatkarskich tajników, zwiedzanie Ergo Areny - to wszystko czeka na zwycięzcę licytacji na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Licytacja trwa do 8 listopada.
Kibice na inaugurację tegorocznego sezonu w Ergo Arenie podczas meczu Trefla z PGE Skrą Bełchatów
Kibice na inaugurację tegorocznego sezonu w Ergo Arenie podczas meczu Trefla z PGE Skrą Bełchatów
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

Siatkarze Trefla mają za sobą już trzy spotkania PlusLigi sezonu 2019/2020. Na inaugurację przegrali we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów 1:3, choć do wygrania drugiego seta i być może końcowego sukcesu, brakowało bardzo niewiele.

Potem podopieczni trenera Michała Winiarskiego odnieśli dwa zwycięstwa.

  • 30 października w Ergo Arenie z Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21). Trefl zagrał w składzie: Filipiak (19 punktów), Halaba (17), Schott (15), Grzyb (11), Crer (8), Janusz (4), Majcherski (libero) oraz Kozub, Jakubiszak, Sasak, Janikowski
  • 2 listopada na wyjeździe z GKS Katowice 3:2 (25:23, 21:25, 27:25, 15:25, 15:11). Skład gdańszczan: Halaba 24, Filipiak 17, Schott 11, Crer 5, Grzyb 5, Janusz 2, Majcherski (libero) oraz Mordyl 7, Sasak 4, Jakubiszak 1, Kozub

Kolejne spotkanie ligowe rozegrają w niedzielę, 10 listopada, na wyjeździe ze Ślepsk Malow Suwałki. Trzy dni później - w środę, 13 listopada - mecz w Ergo Arenie z Asseco Resovią Rzeszów. 

Siatkarze Trefla się rozpędzają, z kolei kibice w oczekiwaniu na kolejne starcie gdańszczan mogą wziąć udział w specjalnej aukcji, której stawką jest objęcie posady... asystenta trenera Michała Winiarskiego.

 

trefl

 

Licytacja prowadzona jest na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, potrwa do 8 listopada do godz. 12.00. Na razie (stan na 7 listopada, godz. 7.30) najwyższa kwota to 1 925 zł. 

Zwycięzca licytacji zostanie na jeden dzień włączony do sztabu szkoleniowego Trefla z trener Michałem Winiarskim na czele. Wspólny dzień rozpocznie się o godz. 8.30 w biurze trenerów w Ergo Arenie.

- I to już jest pierwsza duża atrakcja, ponieważ do tej pory jeszcze nikt spoza sztabu tam nie gościł - mówi Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk. - Przy wspólnej porannej kawie ustalicie założenia na zajęcia w siłowni, które rozpoczną się już o godzinie 9.

Co jeszcze w programie dnia czekać będzie na zwycięzcę licytacji?

  • godz. 9.00 obserwacja treningu zawodników Trefla na siłowni i asystowanie szkoleniowcom w prowadzeniu ćwiczeń
  • godz. 11.00 powrót do biura i rozmowa z trenerem Winiarskim, który odpowie na wszystkie pytania i podzieli się siatkarską wiedzą
  • godz. 12.00 przedstawiciel klubu oprowadzi po Ergo Arenie i opowie o funkcjonowaniu Trefla Gdańsk od strony organizacyjnej
  • godz. 13.00 wspólny obiad w restauracji na terenie hali
  • godz. 14:00 odprawa ze sztabem szkoleniowym przed drugim treningiem
  • godz. 15.30 początek drugiego treningu
  • godz. 18:00 wspólne zdjęcie z całą drużyną 

Licytacja "Dzień w sztabie szkoleniowym Trefla Gdańsk"


- Termin realizacji "Dnia w sztabie szkoleniowym Trefla Gdańsk’ zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą licytacji - informuje Justyna Gdowska.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl