PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Lechia vs Jagiellonia. Z Kartą Mieszkańca wejdziesz za darmo - klub zniósł limity

Lechia vs Jagiellonia. Z Kartą Mieszkańca wejdziesz za darmo - klub zniósł limity
Lechia wróciła na zwycięską drogę w Ekstraklasie, znowu gra widowiskowo i skutecznie. Przed nami w sobotę, 11 grudnia, ostatni w tym roku kalendarzowym domowy mecz gdańszczan - z Jagiellonią Białystok. Klub chce zgromadzić jak największą publiczność na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, dlatego zniesiono limity dla kibiców z Kartą Mieszkańca. Pierwszy gwizdek sędziego - o godz. 20.00.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Prostokątna ilustracja. W centralnej części widzimy dwie Karty Mieszkańca, na prawo od nich jest bramkarz Dusan Kuciak w różowym stroju meczowym i rękawicach do gry. Napis po lewej głosi: Bezpłatnyy wstęp z Kartą Mieszkańca. Tło ilustracji jest zielone
Lechia promuje możliwość korzystania z gdańskiej Karty Mieszkańca w związku z meczami rozgrywanymi na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Do akcji włączył się Dusan Kuciak, bramkarz Biało-Zielonych
Lechia.pl

 

Minęło złe wrażenie po klęsce w wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin (1:5), Lechia wróciła na drogę zwycięstw, pokonując w ostatnią sobotę w szlagierowym meczu w Gdańsku Raków Częstochowa 3:1. Wróciły cechy zespołu, które w ostatnich miesiącach tak polubili kibice gdańszczan - polot, nieustępliwość w dążeniu do wygranej, piłkarska jakość, skuteczność i umiejętność strzelania pięknych bramek. 

 

W tym roku kalendarzowym do rozegrania pozostały jeszcze tylko dwa mecze. Najpierw domowy, następnie - wyjazdowy (z Wisłą Płock, w piątek, 17 grudnia, o godz. 20.30).

Mecz w Gdańsku z Jagiellonią Białystok rozpocznie się w sobotę, 11 grudnia, o godz. 20.00. Kibice mają prawo znowu liczyć na dobre sportowe widowisko. Lechia liczy na jak największą widownię, dlatego sięgnęła po działania profrekwencyjne.

Klub poinformował na swojej stronie internetowej: “W związku z tym, że pozostał już tylko jeden domowy mecz w roku 2021, poszerzamy działanie Karty Mieszkańca:

 •  Zdejmujemy limit darmowych bilety na mecz – każdy chętny będzie mógł wykorzystać swój bezpłatny wstęp na kartę mieszkańca (dotyczy osób, które w bieżącym roku nie skorzystały z przysługującego darmowego wstępu na kartę mieszkańca),
 • Rozszerzamy możliwość realizacji wstępu na strefę I”.UWAGA! Z bezpłatnego biletu wstępu na Kartę Mieszkańca można skorzystać raz w roku kalendarzowym. Aby to zrobić, należy:

 1. Zalogować się na swoje konto na stronie bilety.lechia.pl
 2. Wybrać odpowiedni mecz.
 3. Wybrać dowolne wolne miejsce w strefie I lub II (wszystkie dostępne w sprzedaży sektory za wyjątkiem strefy PRESTIGE) – trybuna żółta, zielona, niebieska oraz sektor 1 trybuny czerwonej.
 4. Uzupełnić dane, czyli podać pesel osoby, dla której zamawiany jest bilet, zaznaczyć wydruk samodzielny, wpisać numer Karty Mieszkańca oraz zatwierdzić numer przyciskiem po lewej stronie pola Użyj Kartę Mieszkańca.
 5. W okienku zaznaczamy zniżkę bezpłatny wstęp na mecz, wpisujemy PIN (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się do swojego konta Karty Mieszkańca).
 6. Kwota za bilet na mecz zostanie zredukowana do zera, klikamy dalej.
 7. Pobieramy bilet.Inne bilety mogą być z ulgą

Sprzedaż biletów prowadzona jest on-line (aplikacja mobilna Bilety Lechia oraz strona https://bilety.lechia.pl) oraz przez punkty partnerskie.

 

BILETY - SEZON 2021/2022

 Polityka cenowa w rundzie jesiennej 2021:

StadionBilety
Schemat podziału widowni stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk na sektory. Organizatorzy zastrzegają, że w zależności od zasad organizacyjnych, niektóre sektory mogą być wyłączone ze sprzedaży 
Lechia.pl

 

cennikBilety
Ile kosztuje wejście na mecz Lechii bez Karty Mieszkańca
Lechia.pl

 

Bilety ulgowe:

 • osoby do 18. roku życia
 • osoby uczące się do 26. roku życia - w tym studenci
 • seniorzy powyżej 60. roku życia

Rabat dodatkowy:

20% przy zakupie minimum 2 biletów w jednej transakcji

 

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl