PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Toyota i inne atrakcje. Zobacz losowanie nagród "PIT w Gdańsku. Się opłaca!"
Toyota i inne atrakcje. Zobacz losowanie nagród "PIT w Gdańsku. Się opłaca!"
PIT w Gdańsku. Się opłaca! O tym, że nie jest to wyłącznie hasło reklamowe, w tym roku przekona się aż 66 osób. Dokładnie tyle nagród zostanie rozlosowanych w tegorocznej loterii, której celem było zachęcenie podatników mieszkających w Gdańsku, że właśnie tutaj warto rozliczać podatki. Kto skorzystał i zarejestrował się w loterii - powinien oglądać relację z losowania na żywo: na naszym portalu, w środę, 9 maja, o godz. 13.00.
W zeszłym roku było niebieskie auto, w tym jest białe. Do kogo powędruje nowiutka Toyota?
W zeszłym roku było niebieskie auto, w tym jest białe. Do kogo powędruje nowiutka Toyota?
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

18751 - tyle osób wzięło udział w tegorocznej loterii Pit w Gdańsku. Się opłaca! To prawie 4 tys. więcej niż w roku ubiegłym. Oznacza to, że nie tylko wzrosła liczba osób, które postanowiły pomóc swojemu szczęściu. Więcej złożonych w Gdańsku pitów, to więcej pieniędzy, które zostaną w miejskiej kasie. Brawo gdańszczanie!

W organizowanej po raz drugi loterii Pit w Gdańsku. Się opłaca! ponownie było o co powalczyć. Nowiutka, hybrydowa Toyota Yaris, 15 rowerów i 50 kart miejskich z doładowanym 5-miesięcznym biletem komunikacji miejskiej - to nagrody, które znajdą swoich właścicieli w środowym losowaniu. Warto z nami być i wiedzieć natychmiast, że udało się znaleźć wśród wyłonionych szczęśliwców. Kto jednak nie może nas oglądać, nie powinien się martwić. Laureaci będą informowani o wygranej drogą telefoniczną i za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie 3 dni roboczych liczonych od 10 do 14 maja. Dodatkowo dla każdej nagrody zostanie wylosowany jeden laureat rezerowy.

Losowanie potrwa kilkadziesiąt minut. Wśród osób, które będą czuwać nad jego prawidłowym przebiegiem znajdą się przedstawiciele ogranizatora loterii, czyli agencji promocyjno - reklamowej Smolar - Kinga Wojkowska i Adrian Klinger. W studiu pojawi się także Anna Zbierska - zastępca dyrektora Biura Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta. Losowanie, tak ja w zeszłym roku, będzie polegało na ręcznym wyciąganiu losów.

O tym, że warto płacić podatki w naszym mieście, w zeszłym roku przekonał się Michał Gad. Mężczyzna od roku jest szczęśliwym posiadaczem granatowej Toyoty Yaris.

Michał Gad to zeszłoroczny finalista loterii. Siebie i męża do zabawy zgłosiła go żona. Jej los był pusty, a mąż wygrał samochód
Michał Gad to zeszłoroczny finalista loterii. Siebie i męża do zabawy zgłosiła go żona. Jej los był pusty, a mąż wygrał samochód. Nz. szczęśliwa rodzina laureatów głównej nagrody, w towarzystwie Aleksandry Dulkiewicz, zastępcy prezydenta Gdańska ds. polityki gospodarczej (po prawej)
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

Szczegóły dotyczące losowania nagród - zobacz REGULAMIN LOTERII


Czytaj także: 

Michał Gad zwycięzcą loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca”

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze