PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Krystyna Janda dla gdansk.pl. Zobacz wideoczat - dzisiaj, godz. 15
Krystyna Janda dla gdansk.pl. Zobacz wideoczat - dzisiaj, godz. 15
To będzie wyjątkowe wydanie programu “Wszystkie Strony Miasta”. We wtorek, 18 września, o godz. 15 dziennikarze naszego portalu będą mieli zaszczyt i przyjemność przeprowadzić rozmowę z Krystyną Jandą - wybitną aktorką i animatorką wydarzeń teatralnych, której życie zawodowe wielokrotnie, od lat, było i jest związane z Gdańskiem.
Krystyna Janda jest badzo lubiana i szanowana przez gdańską publiczność od czasów roli w 'Człowieku z żelaza'. Nz. w spektaklu 'Twój anioł Wolność ma na imię zrealizowanym w Stoczni Gdańskiej na 30-lecie Sierpnia
Krystyna Janda jest badzo lubiana i szanowana przez gdańską publiczność od czasów roli w 'Człowieku z żelaza'. Nz. w spektaklu 'Twój anioł Wolność ma na imię" zrealizowanym w Stoczni Gdańskiej na 30-lecie Sierpnia
Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

 

Transmisja będzie prowadzona na żywo, z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Prócz Krystyny Jandy, gościem programu będzie także Arnaud Kamiński, współorganizator i jeden z dyrektorów Euro Chamber Music Festival, który zaprosił Krystynę Jandę do udziału w finałowych wydarzeniach tego gdańskiego festiwalu.

W rozmowie poruszane będą m.in. tematy: podsumowania tegorocznej edycji i przyszłorocznych planów Euro Chamber Music Festival, spektaklu „Boska!” z udziałem Krystyny Jandy (w reż. A. Domalika) oraz innych gdańskich planów realizatorskich Krystyny Jandy.

Rozmowę poprowadzą red. Anna Umięcka i red. Roman Daszczyński.

Czas trwania programu ok. 30 minut.

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl