PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Konkurs na logo z gdańskimi żurawiami w tle
Konkurs na logo z gdańskimi żurawiami w tle
Fundacja Społecznie Bezpieczni, ogłosiła konkurs na zmianę swojego logo. Powinno ono posiadać motyw gdańskiego stoczniowego żurawia. Zgłoszenia można nadsyłać do 13 marca.
Kto szuka konkursowych inspiracji może znajdzie je na tym zdjęciu?
Kto szuka konkursowych inspiracji może znajdzie je na tym zdjęciu?
gdansk.pl


Rysunek, grafika czy szkic – technika wykonania projektu jest dowolna. Nowe logo fundacji ma zawierać napis „Fundacja Społecznie Bezpieczni” oraz motyw stoczniowego żurawia. Inspiracją dla chętnych do wzięcia udziału w konkursie może być żuraw M3, który niebawem zostanie otwarty dla zwiedzających. Żuraw ten znajduje się u zbiegu ulic Narzędziowców i Głównej, ma stać się nową atrakcją turystyczną Gdańska, o czym informowaliśmy naszych czytelników w październiku ubiegłego roku.

- Decyzję o zmianie logo fundacji podjęliśmy już po tym, jak rozpoczęliśmy współpracę ze Stocznią Cesarską Development nad projektem społecznie odpowiedzialnego żurawia - mówi Dominik Kwiatkowski, prezes Fundacji Społecznie Bezpieczni.

W październiku 2018 r. Stocznia Cesarska Development i Fundacja Społecznie Bezpieczni na mocy podpisanej umowy rozpoczęli współpracę, której celem jest realizacja projektów z zakresu ekonomii społecznej i rewitalizacji społecznej na terenie Stoczni Cesarskiej. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem była wigilia dla osób bezdomnych i potrzebujących w grudniu 2018 r. Drugim będzie przeobrażenie dźwigu w punkt widokowy, na czym skorzysta szerokie grono odbiorców do których wliczyć można mieszkańców całego Pomorza, jak i turystów.


Żuraw M3 już niebawem ma stać się naszą gdańską wieżą Eiffla
Żuraw M3 już niebawem ma stać się naszą gdańską wieżą Eiffla
gdansk.pl


Udział w konkursie jest bezpłatny, może w nim startować każdy, kto ukończył 16 lat (uczestnicy niepełnoletni reprezentowani mogą być przez swoich opiekunów). Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Następnie zostaną one ocenione przez komisję konkursową, która składać się będzie z przedstawiciela fundacji, firmy Stocznia Cesarska Development i Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej.

Autor zwycięskiego projektu wygra  iPad`a. Dwa kolejne projekty, które zdobędą największą ilość punktów, otrzymają wyróżnienia i nagrody po 500 złotych każdy.

Projekty należy składać do 13 marca 2019 roku. Należy je wysłać na adres e-mail: fundacja@ab.org.pl, a w tytule wpisać „Konkurs na projekt logo dla
Fundacji Społecznie Bezpieczni”.


 

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze