PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Konkurs "Najładniejsza Elewacja Roku 2018". Zgłoś swoją wspólnotę, do 30 kwietnia
Konkurs "Najładniejsza Elewacja Roku 2018". Zgłoś swoją wspólnotę, do 30 kwietnia
To już 10. edycja konkursu Prezydenta Miasta Gdańska na „Najładniejszą Elewację Roku”, w której wybieramy najpiękniejsze elewacje budynków mieszkalnych. Mogą do niego przystąpić wspólnoty mieszkaniowe, które w roku 2018 przeprowadziły remont lub modernizację elewacji budynku. Zgłoszenia do 30 kwietnia.
W ubiegłorocznej edycji konkursu na Najładniejszą Elewację Roku  laureatem została  wspólnota, która zamieszkuje budynek przy ul. Wajdeloty 18
W ubiegłorocznej edycji konkursu na "Najładniejszą Elewację Roku" laureatem została wspólnota, która zamieszkuje budynek przy ul. Wajdeloty 18
Mat. pras.

 

Pula nagród to 50 tys. zł do podziału

W tym roku do podziału jest 50 tys. złotych, które laureaci będą mogli przeznaczyć m.in. na modernizację wentylacji, remonty klatek schodowych, uporządkowanie i utwardzenie terenu wokół budynków lub po prostu uregulować poniesione w czasie remontu wydatki.

Komisja Konkursowa w tegorocznej edycji konkursu dokona wyboru, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak: estetyka wykonania, oryginalność projektu, atrakcyjność formy i kolorystyki, czy wpisanie się w otoczenie i kontekst przestrzenny elewacji.

 

Budynek przy ul. Wajdeloty 18 przed i po modernizacji
Budynek przy ul. Wajdeloty 18 przed i po modernizacji
Mat. pras.

 

Zgłoszenia konkursowe na „Najładniejszą Elewację Roku 2018” (dokumentacja fotograficzna i oświadczenia w regulaminie) wraz załącznikami należy składać do dnia 30 kwietnia 2019 r., w zamkniętej kopercie z tytułem:

WGK Konkurs pt. „Najładniejsza Elewacja Roku 2018” w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12.

W przypadku przesłania zgłoszenia za pośrednictwem operatora pocztowego, jako datę złożenia przyjmuje się datę wpływu do Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Termin składania zgłoszeń upływa z zakończeniem godzin pracy Urzędu Miejskiego w Gdańsku, ostatniego dnia wyznaczonego do ich składania. Wszelkich szczegółowych informacji związanych z konkursem zgłoszeń, udzielają pracownicy Referatu Rozwoju Śródmieścia Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

 

Plakat 2019

 


Szczegóły, regulamin, formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miasta Gdańska
.

 

 

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl