PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Konkurs na logo Pomorskiego Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza

Konkurs na logo Pomorskiego Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza
Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni i akademii artystycznych do wzięcia udziału w konkursie na logo Pomorskiego Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza. Prace można przesyłać do 13 sierpnia 2021 na adres mailowy: konkurs@ungc.org.pl. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna w wysokości 4,5 tys. zł.
logo

 

Wydział Środowiska wspólnie z Urzędem Marszałkowskim i UN Global Compact organizuje we wrześniu Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza. W ramach wydarzenia organizowane będą cykliczne spotkania, warsztaty, seminaria i konferencje (w tym wydarzenia o charakterze międzynarodowym). Celem tych aktywności będzie inspirowanie działań w kierunku przejścia na zrównoważoną, neutralną dla klimatu, zasobooszczędną i konkurencyjną gospodarkę. Podczas spotkań omawiane będą aktualne wyzwania w tym obszarze i dobre praktyki, a także rozwiązania wspierające przyspieszenie działań na rzecz neutralności klimatycznej.

Czas na logo

Global Compact ogłosił konkurs na logo Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie logotypu, będącego elementem oficjalnej identyfikacji tego wydarzenia.

Propozycje logotypu należy przesłać w formie elektronicznej w formacie jpg lub pdf na adres mailowy organizatora - konkurs@ungc.org.pl. do piątku 13 sierpnia, wpisując w tytule KONKURS NA LOGO PFSK.

Przesłane prace powinny być zarówno w pełnej wersji kolorystycznej, jak i wersji monochromatycznej. Wskazane jest, aby projekt stanowił odwołanie do działalności PFSK, które jasno wpisuje się w cele przyświecające Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Konkurs skierowany jest do studentów lub absolwentów uczelni artystycznych. Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie trzy propozycje logotypów, jednak poszczególne prace powinny w istotny sposób różnić się od siebie.

Wyboru zwycięskiego projektu dokona komisja konkursowa złożona z przedstawicieli organizatora, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Spośród nadesłanych prac komisja wybierze jedną, której twórca otrzyma nagrodę w wysokości 4,5 tys. zł.

 

Jędrzej SieliwończykUrząd Miejski w GdańskuBiuro PrezydentaReferat Prasowyjedrzej.sieliwonczyk@gdansk.gda.pl
Jędrzej Sieliwończyk - najnowsze
Jędrzej SieliwończykUrząd Miejski w GdańskuBiuro PrezydentaReferat Prasowyjedrzej.sieliwonczyk@gdansk.gda.pl
Jędrzej Sieliwończyk - najnowsze