PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Będą tłumy na meczu siatkarzy Trefla, możesz być wśród nich. Konkurs dla Czytelników

Będą tłumy na meczu siatkarzy Trefla, możesz być wśród nich. Konkurs dla Czytelników
W piątek, 14 lutego, na tzw. "Kaszubski Mecz" do Ergo Areny przyjedzie około siedem tysięcy uczniów z województwa pomorskiego uczących się języka kaszubskiego. Będą kibicować siatkarzom Trefla podczas ligowego meczu z Cuprum Lubin. Dla naszych Czytelników mamy podwójne bezpłatne bilety na to spotkanie. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
W 2018 roku Kaszubski mecz odbył się w połowie marca. Na trybunach zasiadło prawie 10 tys. kibiców
W 2018 roku "Kaszubski mecz" odbył się w połowie marca. Na trybunach zasiadło prawie 10 tys. kibiców
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

 

„Kaszubski Mecz” to inicjatywa organizowana przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl Pomorze oraz kluby spod znaku Trefla. Od rozgrywek 2015/2016 raz w sezonie uczniowie uczący się języka kaszubskiego w ramach finału konkursu plastycznego „Aktywne Kaszuby” przyjeżdżają do Ergo Areny.

W tym roku tematyką konkursu jest „Historia powrotu Pomorza do Polski”, bowiem 10 lutego 2020 roku przypadała 100. rocznica zaślubin Polski z morzem.

Uczniowie z województwa pomorskiego uczący się języka kaszubskiego i biorący udział w konkursie "Aktywne Kaszuby" w Ergo Arenie pojawią się w piątek, 14 lutego, podczas siatkarskiego meczu Trefla Gdańsk z Cuprum Lubin. Działacze gdańskiego klubu spodziewają się na trybunach prawie kompletu, czyli około 10 tys. widzów (w hali zmieści się 11 tys. osób). 

Przykładowo w 2018 roku podczas "Kaszubskiego Meczu" - co ciekawe także pomiędzy Treflem i Cuprum (gdańszczanie wygrali 3:0) na trybunach Ergo Areny zasiadło dokładnie 9 781 widzów. 

Pewne jest, że w tegoroczne Walentynki w gdańsko-sopockiej hali pojawią się więc nie tylko żółto-czarne flagi i koszulki, będą także kaszubskie i biało-czerwone elementy, m.in. 7-tysięczna kartoniada Niepodległej. 

 

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin w piątek, 14 lutego, o godz. 17.30 w Ergo Arenie. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ile osób oglądało "Kaszubski Mecz" pomiędzy Treflem Gdańsk a Cuprum Lubin w 2018 roku?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do czwartku, 13 lutego 2020 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: TREFL. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Trefl Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "TREFL".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin w piątek, 14 lutego, o godz. 17.30 w Ergo Arenie.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl