PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Koncert Zimowy - kobiecy kwartet smyczkowy 6 grudnia w Kwadratowej. Wygraj bilety na koncert

Koncert Zimowy - kobiecy kwartet smyczkowy 6 grudnia w Kwadratowej. Wygraj bilety na koncert
Święta coraz bliżej, z tej okazji Golden Gate String Quartet z repertuarem świątecznych piosenek wystąpi AKPG Kwadratowa. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć do czwartku, 6 grudnia, do godz. 12, na jedno pytanie.
Golden Gate String Quartet


Okres świąt każdemu kojarzy się z rodzinną atmosferą, pysznym jedzeniem, prezentami, długimi rozmowami przy świątecznym stole... ale! Przecież nie tylko - MUZYKA - to ona wprowadza Nas w ten niepowtarzalny klimat – zarówno w domu, jak i poza nim. Kto z Nas nie nucił nigdy kawałka " Last Christmas " czy " All I Want For Christmas is You "? Wszyscy znamy to prawie na pamięć! Żeby móc zanurzyć się w ten wspaniały czas, proponujemy Wam koncert, w czasie którego będzie można poczuć się jak w filmie "Kevin sam w domu", chwilami jak w szale zakupów u Goodman'a i nareszcie – jak w domu… Jedyne czego potrzebujemy w ten dzień to Ciebie - "All I want is YOU!!!"

Golden Gate String Quartet – kwartet smyczkowy, który w Kwadratowej występuje niemalże systematycznie. Po koncercie walentynkowym oraz dwukrotnie wyprzedanym koncercie muzyki filmowej, czas na wyjątkowe aranżacje świątecznych przebojów. Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką – absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate. Zespół miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą.

W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka – I skrzypce
Sabrina Stachel – II skrzypce
Anna Paluch – altówka
Katarzyna Gaszczyk – wiolonczela

mikolajki_facebook_cover


Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godz. 20.00 w AKPG Kwadratowa na ul. Siedlickiej 4 w Gdańsku. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia. Trzy pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na to wyjątkowe wydarzenie.


PYTANIE:

W którym roku powstał kwartet?

Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska, należy przesyłać do czwartku, 6 grudnia 2018 roku, do godz. 12.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o sposobie odebrania biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: Koncert Zimowy - Golden Gate is coming to town.

Więcej o koncercie!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Koncert Zimowy - Golden Gate is coming to town! Wygraj bilety na koncert" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa".

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Koncert Zimowy - Golden Gate is coming to town .

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 6 grudnia 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.


Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 

Polityka prywatności