PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Koncert Mikołajkowy - bezpłatne bilety. Konkurs dla Czytelników

Koncert Mikołajkowy - bezpłatne bilety. Konkurs dla Czytelników
Benny Goodman, Ella Fitzgerald, Glenn Miller, Louis Armstrong, Frank Sinatra - utwory m.in. tych wykonawców usłyszymy w czwartek, 5 grudnia, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej podczas Koncertu Mikołajkowego. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
zaproszenie_mikołajki2.JPG

 

Charyzmatyczna wokalistka Sasha Strunin - wokal, amerykański jazzman Gary Guthman - trąbka oraz polscy muzycy Filip Wojciechowski - fortepian, Paweł Pańta - bas i Cezary Konrad - perkusja. Ta piątka wystąpi w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej podczas Koncertu Mikołajkowego. 

W programie znajdą się świąteczne hity z amerykańskich list przebojów, m.in. Jingle Bells, Let it Snow, Santa Clause is Coming to Town, Have Yourself a Merry Little Christmas czy Jingle Bell Rock. Usłyszeć będzie można także utwory takich gwiazd, jak Benny Goodman, Ella Fitzgerald, Glenn Miller, Louis Armstrong, Frank Sinatra. 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na Koncert Mikołajkowy w czwartek, 5 grudnia, o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ilu muzyków wystąpi podczas Koncertu Mikołajkowego?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do środy, 4 grudnia 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: KONCERT. Zwycięzcy o sposobie odebrania biletów zostaną poinformowani drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 


      REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "bilety na Koncert Mikołajkowy w piątek, 6 grudnia, o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Polska Filharmonia Bałtycka.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "KONCERT".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na Koncert Mikołajkowy w piątek, 6 grudnia, o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl