Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Koncert Dla Gdańszczan. Grają Skaldowie, Urszula i Perfect

Kto nie zna takich przebojów jak „Konik na biegunach” Urszuli, „Chcemy być sobą” zespołu Perfect czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” Skaldów? Te i wiele innych hitów będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu „Od bigbitu do rocka” organizowanego specjalnie dla gdańszczan, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 18.00 w Ergo Arenie.

Koncert Dla Gdańszczan. Grają Skaldowie, Urszula i Perfect
A
A
data publikacji: 13 marca 2017 r.

Perfect
Perfect
fot. materiały organizatora

To kolejny specjalny koncert dla gdańszczan, którego formuła nawiązuje do ubiegłorocznego projektu poświęconego twórczości Seweryna Krajewskiego.
 

„Uciekaj moje serce” - wyjątkowy koncert dla gdańszczan


Skaldowie to ikona polskiego bigbitu (big beatu - używane w krajach socjalistycznych pół wieku temu określenie rock and rolla), którzy na muzycznej scenie istnieją niemal tak długo, jak Rolling Stones. Urszula to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich wokalistek rockowych (współpracowała m.in. z Budką Suflera). Perfect to jeden z najbardziej znanych i popularnych polskich zespołów rockowych, którego piosenka "Autobiografia" stała się pokoleniowym manifestem.  

W dniu 22 kwietnia w Ergo Arenie wymienieni wykonawcy zagrają i zaśpiewają swoje największe przeboje. 


Urszula
Urszula
fot. materiały organizatora

Skaldowie
Skaldowie
fot. materiały organizatora

Między występami na widzów czekać będzie muzyczna niespodzianka. Za konsoletą pojawi się Norbi, który na żywo będzie miksował zagraniczne hity specjalnie wybrane na tę okazję przez Hirka Wronę. Zaśpiewa także Marie Napieralska, na co dzień związana z Teatrem Studio Buffo. Całość poprowadzi znana dziennikarka muzyczna Maria Szabłowska.

Bilety na koncert w cenie 10 zł można kupić na Ticketpro.pl, w kasach Ergo Areny, sklepach Empik, Media Markt i Saturn.

Kup bilet >>

-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl