PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
„Gdzie się podziały tamte prywatki”. Wojciech Gąssowski na koncercie dla gdańszczan
„Gdzie się podziały tamte prywatki”. Wojciech Gąssowski na koncercie dla gdańszczan
Specjalne wydarzenie muzyczne dla gdańszczan odbędzie się 28 kwietnia o godz. 18:00. Na scenie w Ergo Arenie pojawią się znane i lubiane gwiazdy, a także wielka orkiestra. Bilety w cenie 10 zł i 15 zł w sprzedaży od 10 kwietnia.

Wojciech Gąssowski na scenie
Wojciech Gąssowski na scenie
wojciechgassowski.pl

Już po raz trzeci miasto Gdańsk organizuje widowisko muzyczne specjalnie dla mieszkańców. Podczas tegorocznego koncertu pod tytułem „Gdzie się podziały tamte prywatki” usłyszymy polskie i zagraniczne przeboje. Znani artyści estrady, wielka orkiestra pod dyrekcją Grzegorza Urbana i aranże szlagierów przygotowane dla gdańskiej publiczności zapewnią moc muzycznych wrażeń. Na scenie pojawią się: Wojciech Gąssowski, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marie Napieralska, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan.

Dzięki materiałom filmowo-dźwiękowym artyści zobacymy ich duety z takimi wykonawcami jak Irena Santor czy niezapomniany Zbigniew Wodecki. Widowisko poprowadzi Artur Andrus – znany nie tylko ze szklanego ekranu, lecz także z radia.

Podczas koncertu publiczność usłyszy takie przeboje jak tytułowe „Gdzie się podziały tamte prywatki” i „Wojna domowa” wykonywane przez Gąsowskiego. Będzie można również pobawić się przy szlagierach, które przez lata królowały na prywatkach: „Moje serce to jest muzyk”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Nie liczę godzin i lat”, „Żółte kalendarze” i „Kochać”. Poruszenie wśród publiczności na pewno wywołają także „Jak minął dzień” wykonywane w oryginale przez Krzysztofa Krawczyka. Bez wątpienia miłośnik muzyki w każdym wieku znajdzie coś dla siebie.

Podczas koncertu będzie można także zobaczyć nagrodę główną w specjalnej loterii „PIT w Gdańsku! Się opłaca” dla wszystkich rozliczających podatek w Gdańsku – Toyotę Yaris Hybrid w wersji premium. Na miejscu będzie możliwe zarejestrowanie swojego udziału w loterii.

Poprzednie dwa koncerty – „Uciekaj moje serce” w 2016 oraz „Od bigbitu do rocka” w 2017 – okazały się ogromnym sukcesem. W każdym z tych wydarzeń wzięło udział ponad 10 tysięcy osób.