PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Koło widokowe AmberSky w najbliższą sobotę na kolorowo

Koło widokowe AmberSky w najbliższą sobotę na kolorowo
W najbliższą sobotę 12 sierpnia koło widokowe AmberSky rozbłyśnie podświetlone wieloma kolorami, ale to nie jedyna atrakcja tego wieczoru - osoby, które kupią bilet na przejażdżkę kołem, otrzymają fluoroscencyjną bransoletkę, mogą też zaszaleć i - przy pomocy załogi - zmienić na ten wieczór kolor włosów. W tle tych atrakcji występy magika i szczudlarzy.

Koło widokowe AmberSky w najbliższą sobotę 12 sierpnia podświetlone będzie niecodziennymi kolorami

- W zeszłym roku zorganizowaliśmy podobny magiczny kolorowy wieczór, który bardzo spodobał się mieszkańcom Gdańska i turystom - mówi Anna Barbasiewicz rzecznik firmy SkyWheels, właściciela AmberSky. - Postanowiliśmy to powtórzyć, tym bardziej że jest jarmark, większy ruch, więcej osób chce też przejechać się na kole widokowym i z tej perspektywy popatrzeć na Gdańsk.

Koło widokowe stojące na Wyspie Spichrzów w Gdańsku ma na stałe zamontowane lampy ledowe, na co dzień oświetlające urządzenie jednym kolorem. Przy specjalnych okazjach może jednak zabłysnąć wieloma barwami. Ta specjalna okazja to najbliższa sobota czyli Magiczna Noc z AmberSky, kiedy będzie można podziwiać koło oświetlone różnymi kolorami, organizatorzy przygotowali też dodatkowe atrakcje: każdy kto kupi bilety na AmberSky otrzyma w prezencie fluorescsencyjną bronsoletkę, która świeci się po przełamaniu. Dodatkowo, na życzenie, załoga AmberSky pomaluje odwiedzjącym koło włosy na kolorowo.

- Głównym punktem Magicznej Nocy z AmberSky będą widowiskowe występy iluzjonisty - dodaje Anna Barbasiewicz. - Od godziny 18-ej w strefie relaksu AmberSky, czyli na drewnianym tarasie przed kołem widokowym, będzie można spotkać kolorowych szczudlarzy, którzy poczęstują gości koła słodkościami. Nie zabraknie też występów mima, który odwiedzającym AmberSky zrobi pamiątkowe zdjęcie z kolorowymi rekwizytami. 

oprac. AKwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl