Kolejka do sławy - kręcą "Mam Talent!" w Teatrze Wybrzeże

Masz talent? Jasne, że tak! I pewnie chcesz nim zachwycić Polskę, a może i świat. W Gdańsku dzisiaj, 14 czerwca, odbywa się casting do programu “Mam Talent!” stacji TVN. O godz. 12.45 trójka jurorów będzie szła czerwonym dywanem do Teatru Wybrzeże na nagranie. Dla fanów jest to oczywiście szansa na autografy i selfie.

Kolejka do sławy - kręcą "Mam Talent!" w Teatrze Wybrzeże
A
A
data publikacji: 14 czerwca 2016 r.

Jury programu Mam Talent! Od lewej: Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska.
Jury programu Mam Talent! Od lewej: Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska.
Materiały prasowe TVN.

Uczestnicy castingów jurorskich będą walczyć o miejsce w odcinkach na żywo i o główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych! W każdym z miast, gdzie realizowany jest program, na castingach pojawiają się setki osób. Tak też jest w Gdańsku, gdzie casting zaplanowano na dwa dni: 13 i 14 czerwca. Nagrane kamerami fragmenty na pewno pokazane zostaną w kolejnych odcinkach programu, który będzie wyemitowany jesienią w TVN. 

W jury zasiadają: pochodząca z Gdańska wokalistka Agnieszka Chylińska, aktorka Małgorzata Foremniak oraz  tancerz i choreograf Agustin Egurrola. Jurorzy będą o godz. 12.45 dostępni dla fanów. Będą po prostu szli czerwonym dywanem do teatru Wybrzeże, gdzie kręcony jest program, i gdzie odbywają się castingi. W poszukiwaniu zwariowanych popisów jurorom pomagać będzie duet Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Prokop i Hołownia wybrali się na plażę...
Prokop i Hołownia wybrali się na plażę...
Oficjalny instagram Szymona Hołowni

Ekipa „Mam Talent!” już po raz dziewiąty wyruszyła na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jurorzy w poszukiwaniu nieodkrytych talentów zawitają do pięciu miast.

Szansę na udział w castingu i na występ przed jurorami ma każdy, kto do 5 lipca nagra filmik i prześle go wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który znajduje się na oficjalnej stronie "Mam Talent!". Castingi bowiem wciąż trwają: po Gdańsku są to Wrocław, Kraków i Warszawa, więc można się wciąż załapać. Kogo ominie Gdańsk, może pokazać się z jak najlepszej strony w innym mieście. Filmik demonstrujący nieodkryte talenty i ciekawe pomysły na siebie nie może przekroczyć 2 minut. Najbardziej szalone zgłoszenia i wariackie umiejętności zostaną nagrodzone występem w programie “Mam Talent!” i ich autorzy wezmą udział w jednym z castingów jurorskich.


oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl
oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl