Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

„Każdy może pomóc". Paczki dla dzieci przyjmowane są do piątku, 14 grudnia

Osoby, które zadeklarowały chęć udziału w tegorocznej akcji „Każdy może pomóc” proszone są o dostarczenie upominków dla dzieci w dniach od 10 do 14 grudnia. Paczki można przynosić do Międzynarodowych Targów Gdańskich, przy ul. Żaglowej 11, w godz. od 8 - 16.

„Każdy może pomóc". Paczki dla dzieci przyjmowane są do piątku, 14 grudnia
A
A
data publikacji: 11 grudnia 2018 r.
By każdy z 800 maluchów mógł otrzymać prezent na zabawie, która odbędzie się 18 grudnia, prezenty trzeba dostarczyć do piątku 14 grudnia
By każdy z 800 maluchów mógł otrzymać prezent na zabawie, która odbędzie się 18 grudnia, prezenty trzeba dostarczyć do piątku 14 grudnia
Jerzy Pinkas/gdansk.pl


- W imieniu dzieci dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do tej pięknej akcji – mówił Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej.      

Przypominamy, prezenty muszą być oznakowane kodem z listu!

800 osób, bo tyle było listów, zadeklarowało chęć przygotowania prezentu dla dziecka z potrzebującej rodziny. Po deklaracji przyszedł czas na czyn, dlatego Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, który jest głównym organizatorem wydarzenia prosi o dostarczanie upomników w wyznaczone miejsce.

„Każdy może pomóc” to przedsięwzięcie, dzięki któremu już po raz siódmy mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość wsparcia gdańskich dzieci. Warto dodać, że wśród darczyńców ponownie pojawili się nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale także osoby, które na stałe przebywają za granicą.

Wszystkie prezenty zostaną przekazane dzieciom podczas świątecznej zabawy, która w tym roku odbędzie się 18 grudnia, ponownie w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich. W trakcie wydarzenia dzieci otrzymają też torby ze słodyczami w ramach „Wigilijnej paczki”, która od kilkunastu lat organizowana jest przez miasto Gdańsk i MOPR.

Nie zapomnijcie podpisać paczki specjalnym kodem, którym oznaczony był list.


Gdzie i kiedy przyjmowane będa paczki?

  • od poniedziałku 10 grudnia do piątku 14 grudnia
  • siedziba MTG,ul. Żaglowej 11 (wejście główne)

W razie jakichkolwiek wątpliwości MOPR prosi o kontakt z ich pracownikami pod nr tel. 797 909 120.


oprac. NG (0)
www.gdansk.pl
oprac. NG (0)
www.gdansk.pl