Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kamil Bednarek nagrał teledysk na terenie Forum Gdańsk. Zobacz efekt pracy

Kołysząca muzyczna fraza, roztańczone fanki, a w tle stalowy lew zdobiący elewację jednego z budynków Forum Gdańsk - to sceneria najnowszego teledysku Kamila Bednarka. Zobacz, jak Gdańsk wypadł w takiej muzycznej odsłonie.

Kamil Bednarek nagrał teledysk na terenie Forum Gdańsk. Zobacz efekt pracy
A
A
data publikacji: 11 lipca 2018 r.
Kamil Bednarek śpiewa, a w tle Forum Gdańsk
Kamil Bednarek śpiewa, a w tle Forum Gdańsk
Mat. pras.

Kamil Bednarek to muzyk reggae, który ogromną popularność zyskał po występie w 2010 w trzeciej edycji programu TVN Mam talent!. Dziś Bednarek ma już na koncie trzy płyty - z których pierwsza uzyskała status platynowej - oraz tysiące fanów.   

Kilka dni temu w sieci pojawił się najnowszy singiel muzyka, a na profilu Kamil Bednarek Official informacja: "artysta "Oazą Spokoju" rozpoczyna nowy etap swojej twórczości muzycznej."

Muzycznie "Oaza spokoju" to już rzeczywiście nie klasyczne reggae, z którego Bednarek jest znany, a raczej ambitny pop, połączenie muzyki soul i reggae.

Kiedy "odpalimy" teledysk czeka nas kolejna niespodzianka… na teledysku widzimy śpiewającego artystę, 13 grających na smyczkach studentek Akademii Muzycznej z Wrocławia, 60 roztańczonych fanek, które Bednarek zaprosił do współpracy, a wszystko to na tle rozświetlonego nocą i błyszczącego w słońcu Forum Gdańsk.

W Dzienniku Bałtyckim Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk, przekonywała że: - Naszą ambicją jest, by Forum Gdańsk było przestrzenią miejską otwartą na sztukę i kulturę, w której można znaleźć spokój i relaks.

- Mam ogromną nadzieję, że ten utwór będzie Waszą OAZĄ SPOKOJU - mówi artysta.

Zobacz, jak nowa gdańska przestrzeń wypadła w teledysku.

-
oprac. AU (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. AU (0)
www.gdansk.pl