PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Joga z Gdańskim Ośrodkiem Sportu. Oglądaj i ćwicz

Joga z Gdańskim Ośrodkiem Sportu. Oglądaj i ćwicz
- Dzisiaj chciałbym zaproponować oddech oceaniczny, balansujący, synchronizujący. Podczas oddechu powstaje dźwięk - mówi na wstępie Paweł Gutral, który prowadzi zajęcia online jogi organizowane przez Gdański Ośrodek Sportu z cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". Czas trwania: około 60 minut.
Paweł Gutral podczas ćwiczeń
Paweł Gutral podczas ćwiczeń
fot. GOS

 

Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego kierunku Organizacja i Zarządzanie, podyplomowo ukończył też “Gedanistykę” (wszystko o Gdańsku). Od wielu lat zajmuje się jogą. Na swojej stronie pisze: Wielokrotne wizyty w Japonii zaowocowały ukończeniem wytrzymałościowego treningu medytacyjnego „NANAMARU”, zwieńczeniem, którego było zdobycie góry Fuji. Niewątpliwym poszerzeniem medytacyjnych horyzontów były kolejne praktyki: buddyzm Mahajany, Zen koreański i japoński, Vipassana wg mistrza Goinki oraz pobyt w klasztorze Wat Po Tam Wua w Tajlandii. Konsekwencją tych wszystkich działań było powstanie Akademii Redukcji Stresu. 

Paweł Gutral jest jedną z osób, która prowadzi zajęcia online jogi organizowane przez Gdański Ośrodek Sportu z cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". Kolejne z nich transmitowaliśmy w środę, 16 września, na www.gdansk.pl

- Dzisiaj chciałbym zaproponować oddech oceaniczny, balansujący, synchronizujący. Podczas oddechu powstaje dźwięk - mówi na wstępie Paweł Gutral. 

Czas trwania: około 60 minut. 


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl