PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Jestem z Gdańska. Agnieszka Michajłow rozmawia z Piotrem Grzelakiem o zieleni w mieście

Jestem z Gdańska. Agnieszka Michajłow rozmawia z Piotrem Grzelakiem o zieleni w mieście
Jestem z Gdańska - to nowy cykl wywiadów Agnieszki Michajłow prowadzony raz w tygodniu na www.gdansk.pl. W środę, 15 września, gościem programu będzie Piotr Grzelak, zastępca prezydent Gdańska ds. zrównoważonego rozwoju. Temat rozmowy: Co z zielenią w Gdańsku?
Agnieszka Michajłow
Agnieszka Michajłow
 

 

Agnieszka Michajłow przez lata prowadziła w Radiu Gdańsk poranne wywiady pod tytułem “Rozmowa kontrolowana”. Była jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów rozgłośni. Została zwolniona ponad dwa lata temu, potem znalazła pracę w Porcie Lotniczym, którego jest rzecznikiem. 

Z początkiem września wróciła do przeprowadzania wywiadów. Rozmowy są transmitowane na www.gdansk.pl oraz na profilu Miasta Gdańska na Spotify.

- To będą rozmowy o Gdańsku, o problemach jego mieszkańców. Tematy ważne i kontrowersyjne. Przyjemne i te mniej przyjemne. To będzie rozmowa o mieście, które napawa nas dumą ale ma też swoje ciemne strony - zapowiadała.

Premiera pierwszego - z Moniką Chabior, zastępczynią prezydent Gdańska - o gotowości Gdańska na przyjęcie uchodźców z Afganistanu miała miejsce 8 września.

W środę, 15 września, kolejna rozmowa z cyklu; Jestem z Gdańska. Gościem Agnieszki Michajłow będzie Piotr Grzelak, zastępca prezydent Gdańska ds. zrównoważonego rozwoju. Temat rozmowy: Co z zielenią w Gdańsku? 

Powstanie wielki park w południowej części Gdańska. Mieszkańcy zdecydują o szczegółach


Program jest emitowany w każdą środę o godz. 12.00 na portalu gdansk.pl oraz na profilu Miasta Gdańska na Spotify. Każdy z odcinków po premierowej emisji będzie dostępny zarówno na gdansk.pl jaki i Spotify. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl