PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Jak turyści wpływają na życie gdańszczan? Oglądaj “Wszystkie Strony Miasta”

Jak turyści wpływają na życie gdańszczan? Oglądaj “Wszystkie Strony Miasta”
Gdańsk z roku na rok staje się coraz popularniejszym celem podróży turystów z kraju i zagranicy. Dostępne są już dane statystyczne za rok 2019. Czy padł kolejny rekord frekwencji? Jakich turystów jest więcej - krajowych czy zagranicznych? Jaka nacja wiedzie prym wśród gości z zagranicy? O tym wszystkim dowiesz się z programu “Wszystkie Strony Miasta” - w piątek, 14 lutego, o godz. 12.30.
Turystyka stała się jedną z najważniejszych gałęzi gdańskiej gospodarki. Goście z kraju i zagranicy masowo odwiedzają nasze miasto już nie tylko latem, ale też poza sezonem wakacyjnym
Turystyka stała się jedną z najważniejszych gałęzi gdańskiej gospodarki. Goście z kraju i zagranicy masowo odwiedzają nasze miasto już nie tylko latem, ale też poza sezonem wakacyjnym. Nz. widok z Długiego Targu przez Zieloną Bramę na ulicę Stągiewną
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

Naszymi gośćmi w studio będą:

  • Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej
  • Michał Brandt, rzecznik prasowy Gdańskiej Organizacji Turystycznej

 

W programie zapytamy m.in. także o to, skąd bierze się rosnąca popularność Gdańska wśród turystów? Kto odwiedza nasze miasto i w jakim celu? Jak duża jest baza noclegowa i sektor gastronomiczny w naszym mieście? Jak turyści oceniają swój pobyt w Gdańsku? Jak dużą część gdańskiej gospodarki stanowi sektor turystyczny?

Program poprowadzi red. Roman Daszczyński.

“Wszystkie Strony Miasta” - w piątek, 14 lutego, o godz. 12.30, na portalu Gdańsk.pl. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl