PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Hokeiści Lotosu PKH wracają na lodowisko. Bilety na mecz z Podhalem - konkurs dla Czytelników

Hokeiści Lotosu PKH wracają na lodowisko. Bilety na mecz z Podhalem - konkurs dla Czytelników
W rozgrywkach Polska Hokej Lidze trwała dziesięciodniowa przerwa związana z występem reprezentacji Polski w olimpijskim turnieju kwalifikacyjnym. W niedzielę, 16 lutego, hokeiści Lotosu PKH w hali Olivia o godz. 17.00 podejmują Podhale Nowy Targ. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne zaproszenia na to spotkanie. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
Hokeiści Lotosu PKH Gdańsk podczas meczu z Re-Plast Unią Oświęcim
Hokeiści Lotosu PKH Gdańsk podczas meczu z Re-Plast Unią Oświęcim
fot. Grzegorz Mehring/ www.gdansk.pl

 

Lotos PKH ostatnie spotkanie rozegrał 2 lutego w Gdańsku, przegrywając minimalnie z Re-Plast Unią Oświęcim 1:2. Potem w rozgrywkach Polska Hokej Lidze trwała przerwa ze względu na udział reprezentacji Polski w rozgrywanym w dniach 7-9 lutego w Kazachstanie turnieju trzeciego etapu olimpijskich kwalifikacji. Dzięki bardzo dobrej grze, m.in. zawodnika Lotosu PKH Gdańsk Szymona Marca, biało-czerwoni wygrali i awansowali do ostatniego etapu kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w 2022 roku. 

Teraz czas na ligowe rozgrywki. W piątek, 14 lutego, gdańszczanie zagrają na wyjeździe z JKH GKS Jastrzębie. Dwa dni później - w niedzielę, 16 lutego - w hali Olivia podejmą Podhale Nowy Targ. Początek o godz. 17.00. Będzie to ostatni mecz sezonu zasadniczego. Potem przyjdzie czas na fazę play-off. 

 

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki na mecz hokeja na lodzie Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ w niedzielę, 16 lutego, w hali Olivia. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.

 

PYTANIE:

Podaj imię i nazwisko hokeisty Lotosu PKH Gdańsk, który w meczach reprezentacji Polski brał udział w olimpijskim turnieju kwalifikacyjnym w dniach 7-9 lutego w Kazachstanie? 

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 14 lutego 2020 roku, do godz. 14.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: LOTOS PKH. Zwycięzcy o sposobie odebrania nagrody zostaną poinformowani drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

 

      REGULAMIN KONKURSU
Organizatorem konkursu "bilety na mecz hokeja na lodzie Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ w niedzielę, 16 lutego, w hali Olivia" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) i Pomorski Klub Hokejowy 2014 S.A.  (właściciel klubu Lotos PKH Gdańsk).

 1. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 2. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 3. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 4. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LOTOS PKH".
 5. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 6. Nagrodą w konkursie jest bezpłatna podwójna wejściówka na mecz hokeja na lodzie Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ w niedzielę, 16 lutego, w hali Olivia.
 7. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 8. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 9. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 10. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl