PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Herold Gdański: plusy i minusy - podziel się z nami swoją opinią

Herold Gdański: plusy i minusy - podziel się z nami swoją opinią
Informacje o wydarzeniach czy może felietony o aktywnych gdańszczanach? Jakie informacje co miesiąc chciałbyś przeczytać w Heroldzie Gdańskim? Chcesz go znaleźć w poczekalni u lekarza czy otrzymać na swoim osiedlu? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami o miejskim miesięczniku. Wypełnij anonimową ankietę - zajmie Ci to do 10 minut. Na Wasze opinie czekamy do końca marca.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl


Co miesiąc, na łamach Herolda Gdańskiego informujemy mieszkańców o tym, co dzieje się w Gdańsku. Prezentujemy ciekawe inicjatywy, ofertę miejskich jednostek, przedstawiamy przegląd wydarzeń kulturalnych. Magazyn posiada sieć dystrybucji oraz jest dostępny w wersji on-line

Bardzo nam zależy na tym, by nasz magazyn spełniał Wasze oczekiwania. Dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć, co sądzicie o Heroldzie - jego wyglądzie, poruszanych tematach i sposobie dystrybucji. Wasze odpowiedzi będą dla nas bardzo cenne i pomogą nam dostosować go do Waszych oczekiwań.


Wypełnij ankietę – zajmie ci to kilka minut!

Ankieta dostępna jest na stronie Herolda.

Oprócz wyników tej ankiety, inspiracji do zmian w Heroldzie Gdańskim chcielibyśmy poszukać podczas spotkania z Wami, prowadzonego metodą design thinking, czyli twórczego rozwiązywania problemów. Osoby wypełniające ankietę znajdą na jej końcu możliwość zgłoszenia się do zespołu pracującego tą metodą.

Planujemy, że w spotkaniu tym weźmie udział kilkanaście losowo wybranych osób. Spotkanie będzie bezpłatne i odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2018 r. O szczegółach poinformujemy zainteresowane osoby.

Herold Gdański dostępny jest w ponad 120 lokalizacjachOlimpia SchneiderUrząd Miejski w GdańskuKancelaria PrezydentaReferat Prasowyolimpia.schneider@gdansk.gda.pl
Olimpia Schneider - najnowsze
Olimpia SchneiderUrząd Miejski w GdańskuKancelaria PrezydentaReferat Prasowyolimpia.schneider@gdansk.gda.pl
Olimpia Schneider - najnowsze