PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Guns N' Roses w Gdańsku. Fani w drodze na koncert
Guns N' Roses w Gdańsku. Fani w drodze na koncert
Dziś, we wtorek, 20 czerwca, wielkie wydarzenie muzyczne na Stadion Energa Gdańsk: Axl Rose i Slash po 20 latach znowu zagrają razem. Fani Guns N' Roses są zachwyceni. Początek występu legendarnej grupy zapowiedziano na godz. 20.45. - i wszystko rozpoczęło się zgodnie z planem. Wcześniej zagrali Killing Joke i Doda. ZOBACZCIE zdjęcia fanów, muzyków i samolot, którym przylecieli do Gdańska.

Fani Guns N' Roses
Fani Guns N' Roses
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Na Stadion Energa Gdańsk spodziewanych jest 40 tys. fanów. Zobacz, jak zmierzają na koncert


Guns N' Roses zagra w Gdańsku - ten plakat mówi wszystko. 

Wtorek, 20 czerwca, godziny popołudniowe. Slash przed hotelem Sheraton w Sopocie, gdzie zespół ma kwaterę, po tym jak przyleciał do Gdańska czarterem o godz. 23.30 z poniedziałku na wtorek. Koncert na Stadion Energa Gdańsk rozpocznie się wieczorem.


Pierwsi fani zespołu przed Stadionem Energa Gdańsk pojawili się już po godz. 13.00. 

Ko man rakstīt? - Kaut ko no sirds. Tad nu te būs kaut kas no sirds. Tu-dum. Tu-dum. #bandblacksmith #gdansk #gunsnroses

Post udostępniony przez Harijs Gūtmanis (@harijsgutmanis)20 Cze, 2017 o 3:33 PDT

Otwarcie bram stadionu (tzw. bilety Early Entrance) odbędzie się już o godz. 17.00. Posiadacze pozostałych biletów będą wpuszczani od 17.30. Od godz. 18.45 na scenie występować będzie Doda, a o 19.35 pojawi się formacja Killing Joke. Główna gwiazda wieczoru zacznie występ o 20.45. Koncert potrwa do godz. 23.00. 

Tym samolotem przylecieli do Gdańska członkowie grupy Guns N' Roses. Wylądowali na lotnisku w Rębiechowie w poniedziałek, 19 czerwca, wieczorem o godz. 23.30. 

#b737 #gunsnroses

Post udostępniony przez @spottergdn20 Cze, 2017 o 2:24 PDT